دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

فروش لنزهای opto-engineeringدر شرکت بینا صنعت

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 56702

01 مرداد 1401 11:43 اصفهان --
درخواست موارد بینایی از قبیل اندازه گیری دقیق به لنزهای تلسنتریک بدون خطا نیاز دارد. شرکت OptoEnge...

تعداد بازدید: 354

دسته بندی: لوازم جانبی کامپیوتر

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09138767935 ارسال ایمیل

توضیحات

درخواست موارد بینایی از قبیل اندازه گیری دقیق به لنزهای تلسنتریک بدون خطا نیاز دارد. شرکت OptoEngeeniering با فراهم کردن بهترین تجهیزات برای پوشش جهانی بینایی ماشین تقریبا هر نیاز ممکن را بوسیله لنزهای دقیق تلسنتریک: طیف گسترده بزرگنمایی بالا به پایین، کلاسیک و طراحی بشدت کوچک مثل سری های TC4K FLAT و TC CORE، فاصله زیاد یا استاندارد، بزرگنمایی ثابت و یا متنوع مثل سری های TCZR و TCDP PLUS، لنزها با تنظیم Scheimpflug برای تنظیمات 3D همچنین لنزهای تلسنتریک با نور یکپارچه.

لنزهای دید 360 درجه دارای طراحی منحصر بفردی هستند که به شما اجازه میدهند تا تعداد تجهیزات سیستم بینایی را کاهش دهید. آنها با ارائه یک رویکرد هوشمندانه به حل مشکلات بینایی ماشین پرداخته و به استاندارد در خیلی از صنایع رسیده اند.

اخیرا انتخاب لنزها یک برتری برای رسیدن به تصاویر با کیفیت بالا است که پایه یک پردازش تصویر خوب و یک ضرورت برای بررسی کیفی اشیا تحت بازرسی میباشد. اگرچه نتیجه نهایی به وضوح و اندازه پیکسل دوربین بستگی دارد، اما یک لنز وزنه ای برای ساختن سیستم بینایی ماشین در بسیاری از موارد میباشد.

جهت اخذ نمایندگی و همکاری با شماره 03132368910 تماس حاصل فرمایید. تمامی خدمات مشاوره مورد نیاز به منظور انتخاب محصول ایده آل مشتری به صورت کاملا رایگان ارائه میگردد


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets