دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

طراحی سایت آتلیه عکاسی

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 98756

01 مرداد 1401 11:52 البرز -- کرج
مسلما یکی از نیاز های یک عکاس به غیر از دوربین و لوازم جانبی آن داشتن یک سایت حرفه ای ,زیبا و کارا ج...

تعداد بازدید: 388

دسته بندی: آموزش کامپیوتر

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09919394311 ارسال ایمیل

توضیحات

مسلما یکی از نیاز های یک عکاس به غیر از دوربین و لوازم جانبی آن داشتن یک سایت حرفه ای ,زیبا و کارا جهت نمایش عکس های خود به صورت 24 ساعته و بدون محدودیت مکانی می باشد. عکاسان با داشتن طراحی سایت آتلیه عکاسی علاوه بر نمایش رزومه خود می توانند از امکانات بازاریابی اینترنتی برای بدست اوردن کارهای بیشتر نیز استفاده کنند .

امکان پرداخت انلاین حساب, جستجوی عکس, ثبت البوم های تصاویر با تعداد بی نهایت تصویر در البوم و ثبت کاور برای هر دسته بندی و... از دیگر موترد و امکاناتی است که یک سایت عکاسی می تواند داشته باشد. استفاده از افکت ها و ریزکاری ها در گرافیک طراحی سایت عکاسی و نمایش رنگ ها و طیف های رنگی زیبا از مشخصه هایی است که در سایت تخصصی عکاسی و طراحی سایت آتلیه برای عکاسان دارد.

یکی دیگر از نکته های مهم در طراحی سایت آتلیه عکاسی بالا بودن رتبه در گوگل می باشد . اگر یک سایت عکاسی در کلمات کلیدی مرتبط با خود در رتبه های بالای گوگل قرار بگیرد می تواند علاوه بر دیده شدن منبع مناسبی برای کسب در امد داشته باشد.

هدف اصلی از ایجاد طراحی سایت عکاسی معرفی یک عکاس و نمایش نمونه کارهای او در یک قاب عمومی می باشد. زیرا اگر عکاس دارای مکانی برای تجارت خود باشد نمی تواند تمامی کارهای خود را به نمایش بگذارد .

در این صورت نیازمند یک طراحی سایت عکاسی حرفه ای نیاز دارد.  مهم ترین دلیل موفقیت وب سایت های عکاسی در اینترنت دیده شدن انها توسط موتورهای جستجو می باشد . سایت های عکاسی با توجه به اینکه ممکن است رقبای زیادی در فضای اینترنتی داشته باشند فقط با سبقت گرفتن از انها می توانند به موفقیت دست پیدا کنند.

اصولا هر سایتی بر پایه نیاز واهداف خود طراحی شده است و سایت حرفه ای از این قائده نیز مستثنی نیست.  امروزه موتور حرکتی هر کسب و کاری برنامه ریزی و تبلیغات و بازارفروش و توانایی رقابت با رقبا است. سایت حرفه ای باید سایتی باشد که از هر لحاظ توانایی مانور دادن را نیز داشته باشد. هم از لحاظ اصول سئو و هم از نطر استفاده اسان و منعطف و همچنین با کیفیت بسیار مناسب و نواوری های خاص خود و به روز بودن توانایی دیده شدن و رقابت در بازارهای بین المللی را دارا باشد و بتواند در این رقابت برتری داشته باشد.

در سایت عکاسی معمولا از رنگ های تیره و قرمز و مشکی استفاده می شود که جذابیت خاصی به سایت می دهد . سایت عکاسی با توجه به نیاز مشتری و اهدافش از نظر طراحی متفاوت است و در موارد مختلف استفاده می شود در مورد طراحی سایت عکاسی برای عکس های صنعتی ، کارخانجات و مراکز صنعتی با داشتن وب سایت عکس های صنعتی خود را داخل سایت قرار داده که شامل عکس های تولیدات بخش صنعتی و دستگاه هایشان را برای تبلیغات ارائه دهند.

https://3sotweb.com/%D8%A2%D8%AA%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C/


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets