دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

طراحی سایت خبری

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 98750

01 مرداد 1401 11:52 البرز -- کرج
سایت های خبری نقش پر رنگی در زندگی امروز ما ایفا می کنند . طراحی سایت خبری با ظاهری جذاب و گرافیک بس...

تعداد بازدید: 385

دسته بندی: آموزش کامپیوتر

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09919394311 ارسال ایمیل

توضیحات

سایت های خبری نقش پر رنگی در زندگی امروز ما ایفا می کنند . طراحی سایت خبری با ظاهری جذاب و گرافیک بسیار خوب می توانند هر بیننده ای را با هر سلیقه ای را لااقل برای 5 دقیقه در سایت نگه دارد. طراحی سایت خبری نیاز به دانش فنی و اطلاع از شرایط طراحی یک سایت خبری دارد. سئو این امکان را برای مشتریان بوجود اورده است که با صرف هزینه ای اندک وب سایت خبری خود را با کمترین زمان ممکن تحویل گیرند.

خدماتی که سئو برای این سایت ها طراحی میکنند عبارت است از:

·        امکان دریافت خبر از آر اس اس

·        امکان تعریف بینهایت نویسنده برای انتشار اخبار

·        ارسال اخرین خبرها از طریق ایمیل به تمام کاربران

·        امکان نظر دادن برای هر کاربر

·        امکان پرینت خبر و مشاهده انها به صورت pdf

وب سایت خبری از پربازدید ترین انواع وب سایت ها در سراسر جهان می باشد. زیرا همه افراد در هر سن , جنسیت و موقعیت اجتماعی که باشند به اخبار روز دنیا علاقه مند هستند و مطالعه مقالات برای انها جذاب است.

مهم ترین ویژگی یک سایت خبری دارا بودن قابلیت انتقال مطال به کاربران با شیوه ای صحیح و سریع می باشد. مطالب نباید گذرانده شده از فیلترهای متفاوت باشند .برای مثال یک سایت خبری باید اخبار سیاسی, ورزشی, علمی, اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی را شامل شود و هریک از این دسته ها زیر گروه مناسبی داشته باشند. اخبار زمانی ارزش دارد که خواننده داشته باشد.  برای ایجاد یک وب سایت خبری پربازدید باید نکات مربوط به جذب بازدید کنندگان و همچنین ایتم های مناسب باید در طراحی سایت خبری لحاظ شود.

در طراحی سایت خبری استانداردهای ویژه ای را باید رعایت نمود تا در طول مسیر کار بتوانید یک سیستم جامع خبری داخل سازمانی با امکان رهگیری تمام فعالیت کاربران خود در مقابل نمایش کارامد برای مخاطبان داشته باشید.

دنیای وب با طراحی سایت خبری به صورت کاملا اختصاصی براساس به روزترین تکنیک های طراحی سایت خبری اماده است تا شما را در راس وب سایت های خبری قرار دهد. رتبه خوب در نتایج جست و جو اثر مستقیمی بر افزایش بازدید کنندگان از سایت شما دارد. دنیای وب روی سئوی سایت شما نیز توجه خاصی دارد.

https://3sotweb.com/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C/


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets