دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

پارتیشن شیشه ای در گروه میز اداری و پارتیشن پارتیش

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 97676

01 مرداد 1401 11:51 تهران -- تهران
پارتیشن شیشه ای بهترین انتخاب برای سازمان و شرکت ها می باشد و تا حد بسیار زیادی می تواند به جذابیت ظ...

تعداد بازدید: 444

دسته بندی: لوازم اداري

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09121760126 ارسال ایمیل

توضیحات

پارتیشن شیشه ای بهترین انتخاب برای سازمان و شرکت ها می باشد و تا حد بسیار زیادی می تواند به جذابیت ظاهری فضای محیط شما کمک نماید. با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توانید فضاها را از یکدیگر مجزا نمایید. با توجه به استفاده از شیشه در پارتیشن شیشه ای شما مانع از عبور نور در فضای خود نخواهید شد و این خیلی نکته مهمی می باشد. چراکه فضای شما دچار گرفتگی و کم نوری نخواهد شد.

می توانید از پرده های کرکره برای پارتیشن شیشه ای استفاده نمایید تا در مواقع لزوم دید محیط خود را از بین ببرید. ولی در شرایط معمولی می توانید با استفاده از این نوع پارتیشن علاوه بر زیبا تر نمودن دکوراسیون فضای خود حس دلبازی را نیز به آن ببخشید.

شیشه می تواند فضای شما بسیار بزرگ تر نمایش دهد. پس می توانید ظاهری بسیار زیبا را برای شرکت خود به ارمغان آورید و علاوه بر شیک بودن فضای شما بسیار مدرن و بهینه خواهد بود.

نور طبیعی فضای خود را با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توانید چندین برابر نمایید پس به عنوان یک مدیر به شما پیشنهاد می نماییم تا برای ایجاد فضای امن بای کارمندان خود از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید.

برای نصب پارتیشن شیشه ای می توانید از شیشه های خم نیز استفاده نمایید . برای سفارش انواع پارتیشن از جمله ؛

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن کناف

پارتیشن آلومینیوم

پارتیشن آکادرئون و طراحی ویژه ای از انواع پارتیشن شیشه ای می توانید با ما در گروه تولیدی میز اداری و پارتیشن پارتیش در ارتباط باشید.


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets