دوره بازرسی جوش طراحی سایت

20 تومان

خط اشتراکی خدماتی جهت ارسال به بلک لیست

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 88137

01 مرداد 1401 12:00 فارس -- شيراز
پیامک خدماتی چیست؟؟؟متاسفانه به علت عدم رعایت حقوق مشترکین تلفن همراه و ارسال زیاد پیامک تبلیغاتی که...

تعداد بازدید: 623

دسته بندی: ارتباط

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 07132922 ارسال ایمیل

توضیحات

پیامک خدماتی چیست؟؟؟

متاسفانه به علت عدم رعایت حقوق مشترکین تلفن همراه و ارسال زیاد پیامک تبلیغاتی که باعث آزار و اذیت مشترکین میشود ، بسیاری از مشترکین دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند که در اصطلاح شماره آنها در لیست سیاه یا همان  blacklist قرار گرفته است و پیامک های ارسالی از طرف سامانه های پیام کوتاه به دست آنها نمیرسد.

این مشکل باعث شده است تا افرادی که شماره آنها در لیست سیاه می باشد نتوانند پیامک های خدماتی را دریافت نمایند و برای کاربر مشکلاتی ایجاد شده باشد.

پیامک خدماتی چیست؟ پیامک خدماتی را اگر به زبان خیلی ساده بخاهیم تعریف کنیم پیامکی هست که کاربر منتظر دریافت آن می باشد.

نمونه پیامک های خدماتی در زیر آمده است : 

- دریافت کد عضویت در سایت

- کد تایید حساب کاربری

- دریافت پیامک تراکنش ها

- دریافت پیامک فاکتور

- دریافت پیامک های اطلاع رسانی جلسات

- پیامک فراموشی رمز عبور در سایت و یا اپ

صبانوین با ارائه خطوط خدماتی اشتراکی به مدیران مشاغل و سایت ها و ادارات و سازمان ها و ... مشکل ارسال پیامک به بلک لیست را جهت ارسال پیامک های خدماتی حل کرده است و کاربران میتوانند پیامک های خدماتی خود را به دست مخاطبان خود برسانند .

مهمترین ویژگی خطوط خدماتی اشتراکی صبانوین این است که برای هر گروه شغلی یک خط خدماتی وجود دارد. به عنوان مثال خط خدماتی اشتراکی گروه مدارس با خط خدماتی گروه فروشگاه های اینترنتی متفاوت می باشد.

جهت دریافت خط خدماتی اشتراکی  میتوانید در سامانه عضو شده و اطلاعات خود را تکمیل و مدارک خود را ارسال کرده و از منوی مدیریت خطوط - درخواست خط اشتراکی و سپس خط اشتراکی خدماتی را انتخاب نمایید و هزینه مربوطه را پرداخت نمایید.بعد از پرداخت موفق ، حداکثر تا 15 دقیقه بعد خط فعال میگردد. نکته بسیار مهم که قبل از تهیه خط خدماتی اشتراکی باید توجه داشته باشید این است که متاسفانه برخی کاربران محترم دچار سو تفاهم شده و هدفشان از خرید خط خدماتی اشتراکی ، ارسال تبلیغات می باشد. اما توجه داشته باشید که در صبانوین پیامک ها مانیتور میشود و پیامک هایی که حاوی تبلیغات باشد رد میشود. لذا از خطوط خدماتی صرفا در جهت اطلاع رسانی و پیامک های خدماتی که نمونه آنها در بالا ذکر شد میتوان استفاده کرد.

هزینه خطوط اشتراکی خدماتی تنها 20 هزارتومان می باشد . شما می توانید از کلیه امکانات سامانه رایگان بهره مند شوید و خط اشتراکی تبلیغاتی رایگان دریافت نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به ادرس سایت sms.sabanovin.com  مراجعه کرده یا نام و نام خانوادگی خود را به شماره 10007132922 پیامک نمایید تا ما با شما تماس بگیریم. همچنین می توانیدباشماره07132922 تماس حاصل نمایید.


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets