دوره بازرسی جوش طراحی سایت

10,000 تومان

کیت تک لوله و دو لوله پوست

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 85947

01 مرداد 1401 11:49 تهران -- تهران
دستور العمل اجرای فرآیند پی آر پی   اگر به نتایح درمانی قابل تضمین فکر می کنید لطفا این دستورا...

تعداد بازدید: 288

دسته بندی: تجهيزات پزشكي


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 02122850864 ارسال ایمیل

توضیحات

دستور العمل اجرای فرآیند پی آر پی

 

اگر به نتایح درمانی قابل تضمین فکر می کنید لطفا این دستورالعمل را عینا اجرا کنید چرا که هر بخش و قطعه از این پکیج، نقشی حیاتی در حفظ پلاکت ها، که بازیگر اصلی پی آر پی درمانی هستند، دارند و لذا می توانم بگویم اگر طبق این دستورالعمل عمل کنید می توانید با شروط زیر که عکس های قبل و بعد بیمار را ذخیره کرده باشید و از عدم اختلال پلاکتی بیمار اطمینان حاصل کنید می توانید، علی رغم عدم امکان تضمین اعمال پزشکی، پی آر پی درمانی خود را برای مشتریان تضمین کنید پیشاپیش از اینکه دستورالعمل را صحیح اجرا می کنید از شما متشکریم.

 1. پس از آماده سازی بیمار هولدر را به انتهای اسکالپ خونگیری متصل کنید، چسب زخم را آماده کنید و پس از قرار دادن سر سوزن اسکالپ در داخل رگ بیمار با چسب آن را ثابت کنید تا حین خونگیری جابجا نشود لوله پی آر پی را وارد هولدر نموده و به سمت داخل فشار دهید تا سوزن اسکالپ وارد لوله شود تا خون به داخل لوله جریان یابد صبر کنید تا لوله به انداره کافی پر شود و جریان خون خود به خود قطع شود سپس لوله را از داخل هولدر بیرون بکشید و در داخل سوراخ های تعبیه شده روی جعبه قرار دهید اگر تعداد بیشتری مد نظر است لوله های بعدی را به همین منوال پر کنید.
 2. لوله پی آر پی را پس از خونگیری سه بار به صورت الاکلنگی تکان دهید تا ماده ضد انعقاد به خوبی مخلوط شود سپس لوله ها را به مدت دوازده دقیقه با دور هزار و پانصد سانتریفیوژ کنید لوله ها باید در روبروی همدیگر در سانتریفیوژ قرار گیرد لذا اگر تعداد لوله های شما فرد است قطعا روبروی یکی از لوله ها خالی می ماند لذا لوله آزمایش ساده داخل پکیج را به انداره هم وزن با لوله روبروی خود با آب پر کنید و روبروی آن قرار دهید.
 3. برای خارج کردن پی آر پی از لوله درب آن را به آرامی بردارید و آنها را داخل سوراخ های تعبیه شده در بدنه جعبه قرار دهید سپس سرنگ پنج سی سی را به سوزن داخل آنژیوکت داخل پکیح متصل کنید و پی آر پی تشکیل شده در نیمه بالایی لوله را به آرامی و با دقت تا سطح گلبول های قرمز به داخل سرنگ بکشید.
  نکته مهم : اگر پی آر پی تشکیل شده در نیمه بالایی لوله را به دقت بررسی کنید معمولا تعدادی از پلاکت ها به صورت بافی کوت مثل ابر بر روی لایه گلبول های قرمز خوابیده اند که لازم است آنها نیز فرآوری شوند و از دست ندهید بدین منظور قبل از تخلیه پی آر پی با چرخاندن سر سوزن در داخل پی آر پی جریان گردابی آرامی را ایجاد کنید تا بالا آمدن نخی شکل بافی کوت (پلاکت ها) ببینید پس از اینکه همه بافی کوت را بالا آوردید پی آر پی را از لوله به سرنگ منتقل کنید ممکن است موقع بالا آمدن نخی شکل بافی کوت مقدار جزیی از گلبوب های قرمز وارد پی آر پی شود برای اینکه پی آر پی کمی صورتی یا قرمز شود این موضوع هیچ اشکالی در روند درمان ایجاد نخواهد کرد و طبیعی است.
 4.  اکنون شما پلاکت های بیمار را به همراه پلاسما، گلبول های سفید و همه محتویات خون به غیر از گلبول های قرمز را در اختیار دارید دقت کنید هر قطره از اکسیر زندگی بخش و درمانگراست لذا در نقل و انتقال آن و موقع تزریق دقیق باشید تا حتی یک قطره هم از بین نرود.
 5. در تراپی های پوست محتویات پی آر پی داخل سرنگ پنج سی سی بوسیله رابط سه راهی به سرنگ یک سی سی منتقل و بدین طریق آماده تزریق می باشد.
  همچنین موضع تزریق معمولا باید بصورت موضعی بی حس شود که بدین منظور از کرم بی حسی داخل پکیج استفاده کنید یک عدد آبسلانگ برای مالیدن کرم و سه عدد کاور پلاستیکی برای پوشاندن روی کرم در داخل پکیج می باشد.
  تزریقات پوست معمولا با سر سوزن های سیزده میلیمتری گیج سی یا سی و یک (به منظور تزریقات زیر چشم و خطوط) و چهار میلیمتری با گیج سی یا سی و یک (به منظور تزریقات نقطه به نقطه) انجام می شود که همه اقلام در پکیج قرار داده شده است. پس از اتمام تزریق لازم است نقاط تزریق تک به تک با نئک انگشتان با فشاری در حد تحمل بیمار به خوبی ماساژ داده شود تا به پخش همگن پی آر پی کمک و نیز از احتمال آبسه ندول های ایجاد شده جلوگیری شود این کار را به کمک کرم مخصوص ماساژ انجام دهید.
 6. لازم است بیمار تا مدت پنج ساعت پس از درمان به موضع عمل دست نزند و تا بیست و چهار ساعت از هیچ گونه مواد شوینده ای در موضع تزریق استفاده نکند و در صورت نیاز شستشوی موضع از آب خالی و تمیز استفاده کند.
  09129465193 رسول منتظری
  09127092380 حبیبه خدا بخش
  09129533796 مجتبی جباری
  09128705884 سروش منتظری
  https://t.me//cellwik

تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets