دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

قالیشویی تجریش

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 75692

01 مرداد 1401 11:47 تهران -- تهران
قالیشویی مهرداد بهترین کارخانه قالیشویی و شستشوی فرش در تجریشقالیشویی مهرداد با چندین دهه سابقه ی در...

تعداد بازدید: 353

دسته بندی: سایر مشاغل

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09125004934 ارسال ایمیل

توضیحات

قالیشویی مهرداد بهترین کارخانه قالیشویی و شستشوی فرش در تجریشقالیشویی مهرداد با چندین دهه سابقه ی درخشان در بین قالیشویی های تهران این قابلیت را پیدا کرده که یکی از موفق ترین قالیشویی ها بوده و در میان رقبای خود برای گفتن داشته باشد. این قالیشویی بنا به درخواست شما مشتریان، فرش را از شما تحویل گرفته و هر درخواستی که شما در مورد فرش از ما داشته باشید به بهترین نحو انجام می دهد. قالیشویی تجریش 0912500493-22149188


یک عامل بسیار مهم در حفظ و نگهداری فرش، تمیز نگه داشتن آن است . آلودگی و ناپاکی نه تنها از جلوه ز یبایی فرش می کاهد بلکه خسارتهای فراوانی نیز به آن وارد می آورد.

همه قالبهای مورد استفاده اعم از قالبهای مفروش کننده منازل و یا قالبهای تزیینی پس از چند سال به علت مجاورت دائمی با انواع آلودگی می بایست شسته شده و تمیز گردند .


قالیشویی تجریش 0912500493-22149188


با توجه به اینکه حتی ذرات گردوغبار موجود در هوا در لابه لای فرش فرو می روند و در بلند مدت باعث چرک و تیره شدن سطح فرش می گردند .بدیهی است فرش های با زمینه روشن و پرز بلند و یا آنهایی که بیشتر در معرض تردد و آلودگی هستند نیاز بیشتری به تمیز شدن دارند. شستشو و نظارت فرش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و رعایت اصول و قواعد خاص آن سبب خواهد شد تا دستباف کیفیت اولیه خود را از دست نداده ، سلامت خود را باز یابد و حتی الامکان خصوصیات ظاهری و ساختمانی خود را حفظ نماید .

شستشوی فرش به طور معمول ، بعد از خاتمه بافت جهت ارتقاء کیفیت صورت می گیرد و نیز برای زدودن آلودگی هایی که به مرور زمان بر آن می نشیند ، که در این مورد غبارگیری از مقدمات شستشو خواهد بود که امری اجتناب ناپذیر است.


کارشناسان قالیشویی مهرداد در همه ساعات حتی آماده تماس شما مشتریان عزیز می باشند، در قالیشویی مهرداد هزینه شستشو فرش برابر با نرخ تعیین شده توسط اتحادیه بوده و قیمت برای تمامی مشتریان به صورت یکسان می باشد. برای دریافت هر گونه مشاوره و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید. کارشناسان در زمان تعیین شده فرش را دریافت و ظرف 48 ساعت و بدون تعطیلی فرش را به شما تحویل می دهند. بهترین قالیشویی در تجریش 09125004934-22149188برای اطلاعات بیشتر از خدمات قالیشویی مهرداد مانند شستشوی فرش، لکه گیری فرش، رفوگری فرش، شیرازه زنی فرش، ریشه زنی فرش، دارکشی فرش، شستشوی فرشهای فانتزی، ترمیم بید خوردگی فرش و همچنین دیگر خدمات مربوط به قالیشویی به سایت http://mehrdadcarpet.com مراجعه نمایید.تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets