دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

طراحي نوين و نصب باسكول هاي بتن فلز پيش ساخته جديد با فونداسيون قابل جابجايي ، باسكول مركب جاده اي

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 54444

29 آذر 1402 21:47 گیلان -- بندرانزلي
تمایز درخور توجه سازه های بتنی در مقایسه با دیگر سازه ها گروه توزین را بر آن داشت تا با انجام مطالعا...

تعداد بازدید: 924

دسته بندی: ماشین آلات کشاورزی

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09128447598 ارسال ایمیل

توضیحات

تمایز درخور توجه سازه های بتنی در مقایسه با دیگر سازه ها گروه توزین را بر آن داشت تا با انجام مطالعات گسترده و اخذ مشاوره های لازم از متخصصین فن در صنعت و دانشگاه، اقدام به انتقال تکنولوژی ساخت سیستم های توزین به خصوص باسکول های جاده ای از کشورهای چک و آلمان نموده و این باسکول های منحصر به فرد را باسکول مرکب بنامد. در اين نوع باسكول ها جنس شاسي و صفحه باسكول از بتن مسلح مي باشد و  با توجه به صنف مشتري و نوع كاربري باسكول در سه نوع تجاري، صنعتي و سنگين طراحي و توليد مي گردد. تمامي مراحل ساخت و عمل آوري بتن اين نوع باسكول ها در كارخانه و تحت شرايط كاملاً استاندارد و كنترل شده صورت مي پذيرد و پس از آماده سازي به محل نصب باسكول حمل و به راحتي نصب مي گردد.

روش توليد

     تولید و عمل آوري بتن باسكول هاي پيش ساخته در ذات خود پیچیدگی هایی دارد عوامل اجرایی ضعیف و عدم کنترل کیفیت مواد از مواردی هستند که باعث کم دوامی بتن می شوند .میزان خاک ، دانه بندی غلط و مواد مضر در آب باعث سستی بتن می شوند. از این رو در شركت توزين الكتريك مراحل توليد بتن و عمل آوري بتن بدين صورت است كه تمامی شن و ماسه های خریداری شده در مقاطع مختلف زمانی مورد آزمایش قرار می گیرند و میزان جذب آب، مقاومت ساییدگی و سنجش وزن مخصوص و آزمایش دانه بندی شن و ماسه مشخص شود. دانه بندی بتن باید به صورت پیوسته باشد در اینجا دانه های کوچک حفره های بین دانه های بزرگتر را پر می کند. شکل ظاهری سنگدانه های در صورت شکسته و مسطح بودن سطوح تغییر می کند. چسبندگی بین خمیر سیمان و دانه ها از اشکال صف به زبر و تیزگوش افزایش می یابد. در فرآیند تولید بتن استفاده از دانه های تیزگوشه مناسب تر است چرا که افزایش چسبندگی و در نتیجه بالا رفتن مقامت خمشی و فشاری بتن را به همراه دارد. طبق قوانین استاندارد، کلوخه های موجود در سنگدانه ها باید کمتر از 3 % باشد. از این رو علاوه بر خرید شن و ماسه از استاندارد جهت افزایش مقاومت از شن و ماسه شسته شده استفاده می شود. دستگاه آب شیرین کن نیز برای زدودن تمام مواد مضر مثل یون کلرید و سولفات استفاده می شود.

    میلگرد های مورد استفاده در قالب ها در هر بار خرید مورد آزمایش تعیین مقاومت کششی قرار می گیرند. آرماتورها پس از برش و خمکاری درون قالب ها قرار می گیرند. سپس قالب ها تنظیم می شود تا بتن را درون خود شکل دهد. برای افزایش استقامت بتن، آب بتن باید کاهش یابد که به نوبه خود باعث عدم روانی بتن می شود برای رفع این معضل از فوق روان کننده ها استفاده می شود . حداکثر زمان بین تولید مصرف بتن 3 دقیقه می باشد این مدت زمان بهترین مدت برای بتن ریزی می باشد .پس از بتن ریزی ، ویبراسیون توسط لرزاننده ها انجام می گیرد که ضمن شکل گیری دانه بندی و خالی کردن حباب های هوا از بتن حداکثر استقامت بتن حاصل شود .

    دما، محیطی لازم برای عمل آوری بتن بین 37-5 درجه بوده و دمای بهینه بین 25-20 درجه می باشد.شرایط محیطی مطلوب برای عمل آوری بتن دور از تابش آفتاب و وزش باد می باشد که تمامی این شرایط در محیط کارخانه فراهم است .در هر نوبت از بتن ریزی، از بتن نمونه برداری شده و تحت آزمایش مقامت کششی و فشاری چکشی اشمیت قرار می گیرد. در صورت برخورداری از کیفیت لازم قطعات بتنی مورد استفاده قرار می گیرند.پس از چند ساعت توسط ماله برقی سطح بتنی هموار می گردد تا ترکی در آن حاصل نگردد سپس برای جلوگیری از خروج رطوبت بالایی بتن با چند سانتی متر از آب به مدت 3 روز پوشانده می شودسپس قطعات بتنی آماده خروج از قالب می شوند. برای عمل آوری هر چه بهتر سازه تا 7 روز در آب غوطه ور می شود. در غیر اینصورت عوامل محیطی بر روی قطعات تاثیرات سوء می گذارد.

مشخصات فني:

·         عدم نياز به جرثقيل با تناژ بالا جهت نصب باسكول

·         هزينه حمل بسيار پايين

·         مابقي بتن ريزي صفحه در محل نصب باسكول انجام مي گردد.

·         بتن ريزي و عمل آوري بتن  نقاط اصلي صفحه باسكول در محل كارخانه صورت گرفته و

·         نياز به 65 سانتي متر گود برداري در محل پايه هاي فونداسيون پيش ساخته

·         ديگر مشخصات فني:

·         ابعاد و ظرفيت هاي خاص طبق درخواست قابل طراحي و ارائه خواهد بود.

·         اين باسكول در ظرفيت هاي 5 الي 200 تن و در ابعاد 2×4 متر الي 4×24 متر توليد مي گردند.

مزایای باسکول های مرکب  نسبت به سایر باسکول ها:

 • همواره دقیق در طول زمان
 • دوام بسيار بالا
 • امكان جابجايي مجدد فونداسيون و پلاتفرم باسكول و نصب در محل ديگر
 • نیاز به حداقل گودبرداری 
 • توليد و عمل آوری بتن باسكول در شرايط كاملاً كنترل شده و در استخر های عمیق آب  جهت حصول بيشترين مقاومت
 • استفاده از تكنولوژي قالب ریزی معکوس به منظور بالا نیامدن شیره بتن در زیر صفحه ستون ها
 • استفاده از الیاف پروپیلن به منظور بالا بردن افزایش  استحکام بتن
 • استفاده از  میلگرد های مرغوب در ساخت باسکول و در نتیجه افزایش مقاومت پلاتفرم باسکول
 • استفاده از بهترين دستگاه هاي آب شيرين كن جهت بهبود كيفيت آب بتن
 • شستشوی شن و ماسه بتن و انجام کلیه آزمایشات لازم برای کنترل مراحل ساخت بتن و باسكول
 • قیمت تمام شده پایین تر
 • کیفیت و استحکام بالاتر
 • مقاومت بیشتر در مقابل عوامل جوی و محیطی
 • ضریب انتقال دمای کمتر
 • پایداری بیشتر نسبت به ضربه های وارده
 • انتقال تکنولوژی طراحی و ساخت از اروپا

پيشنهاد مي گردد از باسکول هاي بتن فلزي مدل مركب اين شرکت که هزينه تمام شده آن بالغ بر 17 درصد پائين تر از باسکولهاي مشابه فلزي و استحکامي 2 برابر آن را دارد, به صورتي که بدون نياز به تعميرات دوره اي و آچارکشي و گارانتي صفحه تا 5 سال خواهد بود استفاده شود

مهمترين دليل استقبال مشتريان از باسکولهاي مركب بتني مدت بسيار كوتاه انجام عمليات نصب و راه اندازي است به صورتي که در بدترين شرايط جوي و موقعيت مکاني کشور نهايتاً تا 5 روز کليه عمليات نصب سازه هاي بتني و تجهيزات الکترونيکي انجام و باسکول آماده بهره برداري قرار مي گيرد.

دفتر مركزي و فروش : تهران ، ميدان فردوسي ، ابتداي شهيد قرني، شماره 29 ؛ گروه صنعتي توزين

شماره تلفن:66611493- 81661076-021    رضا هاشمي

شماره همراه : 09122020544  و 09128447598


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets