دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

اجرای عایق و آببندی در خوزستان و اهواز

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 40190

01 مرداد 1401 05:34 خوزستان -- اهواز
انقلابی در عرصه عایق های رطوبتی در ایران – عایق رطوبتی نانو پلیمر مطابق آخرین فن آوری های ساخت عایق...

تعداد بازدید: 600

دسته بندی: عایق کاری


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09163232178 ارسال ایمیل

توضیحات

انقلابی در عرصه عایق های رطوبتی در ایران – عایق رطوبتی نانو پلیمر مطابق آخرین فن آوری های ساخت عایق رطوبتی نانو

دیگر استفاده از ایزوگام و سایر عایق های رطوبتی پودری که حاوی چسب هستند را فراموش کنید .

تنها کافی است که پودر عایق رطوبتی نانو پلیمر را با مایع همراه آن مخلوط کرده و با قلم مو و یا طی پلاستیکی و یا هر وسیله دیگری بر روی سطح زیر کار بکشید تا پس از چند دقیقه خشک شده و لایه ای نفوذ ناپذیر تشکیل دهد .

ابن عایق بینظیر تنها عایقی است که فاقد هرگونه چسب بوده و بر خلاف سایر عایق ها کاملا با فن آوری نانو تهیه شده لذا همین خاصیت فاقد چسب بودن آن سبب شده که هرگز پوسته نکرده و یا ترک نخورد. این عایق به مرور زمان بر خلاف سایر عایق ها نه تنها ضعیف نمی شود بلکه با نفوذ بیشتر با استفاده از خاصیت نانو آن در سطح ، سطح را آببندتر نیز می کند .

این عایق در مقابل سرمای تا 40 درجه زیر صفر و همچنین گرمای تا 350 درجه مقاوم است و به عبارتی ضد آتش می باشد.

این عایق در مقابل انواع محیط های اسیدی و بازی و... مقاوم است .این عایق در مقابل فشار مثبت و منفی آب مقاوم بوده و در برابر حرارت و حتی آتش سوزی مقاوم است . این عایق در انواع رنگها می تواند بر روی سطوح اجرا گردد. قدرت بینظیر آببندی این عایق به حدی است که سطوحی با منافذ بسیار زیاد مثل دیوار ترک خورده کاهگلی را نیز تنها با یک برس می توانید با آن کاملا عایق و آببند نمایید !

_عایق های نانو پلیمر ما دارای 30 سال عمر مفید ، 10 سال بیمه و ضمانت،جایگزین ایزوگام ،ارزانتر و مقاومتر از ایزوگام، سبک،دارای تائیدیه اروپا، در رنگهای مختلف قابل استفاده روی کلیه سطوح (سیمان،اسفالت،ایزوگام،آهن،ایرانیت،گچ،کاهگل و...)، استفاده آسان

- دیگر برای آببندی و عایقکاری نیاز به کندن ایزوگام و قیر گونی و... تخریب عایقهای قبلی ندارید این تنها عایقی است که می تواند بدون نیاز به کندن پوشش های قبلی بر روی آنها اجرا گردد و کاملا بر روی سطوح قبلی میچسبد و هرگز جدا نمی گردد.

- دیگر نیاز به تخریب سرویس های بهداشتی که آب می دهند و... نیست ، می توان با اجرای این مواد در منافذ و بندهایی که آب عبور می کند بدون نیاز به تخریب مشکل را برای همیشه برطرف نمود.

- دیگر نیاز به کاشی کاری آبنما ها و استخر ها نیست . این مواد با قیمتی ارزان و طول عمری طولانی (بیش از 30 سال) و کاملا آببند می توانند در انواع رتنگها و طرح ها روی دیواره استخرها و آبنما به راحتی و در کمتر از چند ساعت اجرا شوند و سطحی زیبا و آببند و مقاوم برای همیشه را برای استخرها و آبنماهای شما پدید آورند.

- دیگر نیاز به آببندی چاله آسانسور یا مخازن در معرض حمله فشار منفی آب و فشار آب از زیر زمین نخواهید بود . تنها با اجرای ابن ماده بر روی هر سطحی برای همیشه از فشار منفی آب و ورود آب زیر زمینی به سازه خود رهایی می یابید این تنها محصول آببند دارای قدرت مقاومت در برابر فشار مثبت و منفی همزمان است .

- این عایق به لحاظ هزینه و عمر و کیفیت به صرفه ترین عایق رطوبتی موجود در بازار ایران است.

این عایق در بسته های 1 کیلویی و 2 کیلویی برای مصارف کم و در بسته های بزرگتر برای مصارف بالا آماده فروش است .

جهت اجرا نیز تیم متخصص شرکت در هر زمان آماده ارائه خدمات می باشد.

ما با اطمینان می گوییم این عایق تا چند سال آینده نه تنها ایزوگام و سایر عایق های پودری نسل قدیم را که تا به امروز دیده اید به طور کامل منسوخ خواهد کرد . این محصول اوج هنرنمایی فن آوری نانو در ساختمان می باشد.

فروش واجرا در شهرهای اهواز آبادان خرمشهر مسجد سلیمان شوش شوشتر دزفول اندیمشک ویس ملاثانی باوی کارون امیدیه ماهشهر رامهرمز بهبهان و سراسر استان خوزستان با حداقل هزینه

شرکت پارس اروند آسیا مجری تخصصی عایق فوق پیشرفته نانو پلیمری در استان خوزستان.

شرکت پارس اروند آسیا اولین شرکت تخصصی در زمینه نانو در استان خوزستان.

تلفن :  09163232177-8
   

تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets