دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

چراغ های خیابانی LED نور نگار ارس با گارانتی تعویض

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 39882

01 مرداد 1401 09:34 تهران -- تهران
چراغ خیابانی LED نورنگار ارس – با گارنتی تعویض - از30 وات تا 200 وات در چراغ های خیابانیLED    مد...

تعداد بازدید: 650

دسته بندی: لوازم برقی


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 04134483693 ارسال ایمیل

توضیحات

چراغ خیابانی LED نورنگار ارس – با گارنتی تعویض - از30 وات تا 200 وات

در چراغ های خیابانیLED    مدل تیام تولیدی صنایع روشنایی نور نگار ارس که جهت روشنایی معابر محلی ، شریانی درجه ۱ و شریانی درجه ۲  ، بر اساس استاندارد های ملی ۱-۱۴۸۷۸ و ۳-۲-۱۴۸۷۸ و بر اساس مشخصات نشریه شماره ۶۱۴ طراحی و ساخته شده اند ،سعی شده است با استفاده از قطعات با کیفیت ،حداکثر راندمان و کیفیت ایجاد شود و تلفات به کمترین میزان خود برسد. همچنین با استفاده از لنز هایی که مخصوص روشنایی خیابانی میباشند و دارای انواع متقارن (Symmetric) و نامتقارن (Asymmetric) هستند ،سعی شده است نور تولید شده فقط به نقاط مورد نظر تابیده و در خیابان توزیع شود.

WWW.NNARAS.COM

همچنین نور تولید شده در اینگونه چراغ ها در محدوده طول موج مرئی یعنی در محدوده ۳۸۰ تا ۷۸۰ نانومتر قرار دارد و به همین سبب ایجاد امواج غیر مرئی مضر و بی استفاده در روشنایی نمی نمایند. این در حالی است که در منابع روشنایی با لامپهای گازی بخشی از انرژی الکتریکی به امواج نامرئی که تاثیری در روشنایی نخواهند داشت تبدیل میگردند و حتی برای سلامتی انسان نیز خطرناک هستند.در چراغ های خیابانی LED با توجه به ویژگی طول موج پیوسته و طیف نور نزدیک به نور خورشید ضریب وضوح رنگ (CRI)  بیش از ۸۰ است در حالی که در چراغهای با لامپ بخار سدیم کمتر از ۳۰ و در چراغهای با لامپ متال هالید در حدود ۶۰ می باشد.

WWW.NNARAS.COM

نهایتا می توان به این نکته رسید که در چراغ خیابانی LED نور تابیده شده به سطح (نور مفید) همان میزان انرژی الکتریکی ورودی به چراغ با تلفاتی اندک است.

WWW.NNARAS.COMNNARAS@

 

 قابلیت ها :

طراحی روشنایی بر اساس نشریه شماره ۶۱۴

تولید بر اساس استاندارد ملی ۱۱۴۸۷۸

تولید بر اساس استاندارد ملی ۲۳۱۴۸۷۸

طراحی بر اساس سیستم های دفع حرارات پیشرفته

پخش نور یکنواخت در طول خیابان

 


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets