دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

قالیشویی و مبل شویی نفیس سنندج

آگهی‌دهنده: شهریار شاهمرادی شناسه آگهی: 116582

29 دی 1402 05:49 کردستان -- سنندج
✅خدمات قالیشویی نفیس سنندجبا توجه به تجربه و تخصص ما در زمینه قالیشویی،می توانیم به شما خدماتی با کی...

تعداد بازدید: 91

دسته بندی: فرش و موكت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09186700069 ارسال ایمیل

توضیحات

✅خدمات قالیشویی نفیس سنندج
با توجه به تجربه و تخصص ما در زمینه قالیشویی،می توانیم به شما خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه دهیم.اکیپ ما از افراد مجرب و متخصص تشکیل شده است که با استفاده از تجهیزات مدرن و مواد شوینده ایمن و با کیفیت، قالی و فرش شما را تمیز و درخشان می کنند.
الحمدلله، با تجربه طولانی در حوزه قالیشویی، گروه ما این راه را برای رسیدن به بهترین نتیجه را پیدا کرده است. ما از روش‌های مختلفی برای شستشوی قالی و فرش استفاده می‌کنیم تا بهترین روش را برای هر نوع قالی و فرش مشتری انتخاب کنیم. همچنین، با استفاده از مواد شوینده با کیفیت بالا، همچون شامپوهای قالیشویی، انواع لکه‌بر ها و پاک کننده های مخصوص، می‌توانیم لکه های سخت را از قالی و فرش شما برداریم.
با توجه به اهمیت بهداشت در حوزه قالیشویی، ما در انجام کار از تجهیزات و ابزارهای بهداشتی مخصوص استفاده می‌کنیم و از محصولاتی که برای سلامتی آدمیان مضر هستند، به هیچ عنوان استفاده نمی‌کنیم. بنابراین، شما می‌توانید با آرامش خاطر، قالی و فرش خود را به ما بسپارید و بهترین نتیجه را از خدمات ما ببینید. همچنین، با ارائه خدمات اضافی، مانند پارچه‌بافی و بافت فرش و قالی،رفو. می‌توانیم خدمات کاملی را برای شما فراهم کنیم.
برای رزرو خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید و از خدمات حرفه‌ای و مطمئن ما بهره مند شوید.

ارزان ترین قالی شویی در سنندج بهترین قالی شویی ارزان سنندج شستشو عالی قیمت انواع خدمات شستن فرش و موکت قیمت شستشوی مبل 1402 بهترین مبلشویی در سنندج خدمات قالیشویی در سنندج خدمات قالیشویی نفیس خدمات قالیشویی و رفوی فرش رفوگری و ترمیم فرش شستشوی انواع فرش در سنندج شستن فرش های نفیس با قالیشویی نفیس شماره تلفن قالیشویی نفیس سنندج قالیشویی آنلاین قالیشویی مبل شویی نفیس سنندج قالیشویی معتبر قالیشویی نفیس در سنندج قالیشویی نفیس سنندج؛ آدرس، تلفن، ساعت کاری قالیشویی و مبل شویی در سنندج قالیشویی و مبل شویی نفیس قالیشویی ومبل شویی نفیس قیمت و هزینه مبل شویی در محل لیست بهترین قالیشویی سنندج مبل شویی در سنندج; شستشوی مبل در منزل مبل شویی در سنندج+ لیست کامل قیمت ها مبل شویی در منزل مبل شویی در منزل و شستشوی مبل با دستگاه مبل شویی سنندج معرفی خدمات قالیشویی خوب در سنندج

تلفن همراه :09186700069
تلفن ثابت 1 :08733611004
تلفن ثابت 2 :08733726444
تلفن ثابت3 :08733662077
تلفن ثابت 4 :08733160560


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets