دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

تولید انواع کامپاندهای پلیمری و مستربچ

آگهی‌دهنده: مدیران پلیمر شهران شناسه آگهی: 114386

12 شهریور 1402 20:16 مازندران -- همه موارد
تولیدکننده انواع مستربچ های رنگی و مهندسیشرکت مدیران پلیمر شهران در سال 1395 با هدف ایجاد زنجیره منا...

تعداد بازدید: 59

دسته بندی: سایر مشاغل


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09121563311 ارسال ایمیل

توضیحات

تولیدکننده انواع مستربچ های رنگی و مهندسی

شرکت مدیران پلیمر شهران در سال 1395 با هدف ایجاد زنجیره مناسب جهت پشتیبانی از صنایع و بکارگیری دانش و تجربه بنیانگذاران خود در همراهی با مشتریان محترم تاسیس شد. عمده اهداف این شرکت در سه زمینه تولید آمیزه های پلیمری، بازرگانی انواع مواد اولیه و آمیزه های پیشرفته پلیمری و مشاوره در امر تولید و مهندسی می باشد. هم اینک این شرکت با تکیه بر دانش روز و تجارب بلندمدت در حوزه تولید و پشتیبانی و ارتباط موثر با مجموعه های پر توان و متبحر در دیگر کشورها، بهترین فرصت را برای مشتریان خود فراهم می آورد تا در تامین مواد اولیه و آمیزه های پیشرفته پلیمری ، واردات مواد اولیه و مشاوره در زمینه ماشین آلات وابسته به این صنعت با حداکثر رضایت مندی با این مجموعه همکاری نمایند.

به عنوان یکی از پیشروترین شرکت‌های حوزه‌ی آمیزه‌های پیشرفته مهندسی، شرکت مدیران پلیمر شهران همواره سعی در ارائه‌ی راه حل‌های جدید و نوآورانه‌ای در عرصه محصولات پلیمری داشته است. راه حل‌های نوین این شرکت بر پایه‌ی تجربه‌ی طولانی در صنعت و دانشگاه به کمک تیم مهندسی قدرتمند و با تجربه‌ای این شرکت ارائه می‌‌شوند. خدمات مهندسی این شرکت به صورت صفر تا صد پشتیبان شرکت‌های تولید کننده محصولات پلیمری جهت دستیابی به بهترین محصول و ارائه‌ی برترین کیفیت به مشتری نهایی است.

شرکت مدیران پلیمر شهران تولید کننده انواع مستربچ کربنات کلسیم ، کامپاند های پلیمری، پلی پروپیلن با تالک، کربنات نایلکس ، مستربچ های رنگی ،مستربچ آنتی یو وی ،مستربچ های پرکننده ، مستربچ های مهندسی می باشد .

برای ارتباط با شرکت می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن : 01142434507

 

وبسایت www.modiranpolymer.com

 

 

آدرس کارخانه :استان مازندران- شهرستان سوادکوه شمالی-
شیرگاه- شهرک صنعتی بشل- فاز 1-
خیابان صنعتگران 1

 

 

 

 


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets