دوره بازرسی جوش طراحی سایت

29,500,000 تومان

خرید و قیمت صندوق فروشگاهی

آگهی‌دهنده: بایامکس شناسه آگهی: 114137

18 مرداد 1402 06:48 تهران -- همه موارد
خرید انواع صندوق فروشگاهی بایامکسصندوق‌های مکانیزه فروش بایامکس، از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا بهره...

تعداد بازدید: 194

دسته بندی: حراج لوازم فروشگاهی


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09307589920 ارسال ایمیل

توضیحات

خرید انواع صندوق فروشگاهی بایامکس
صندوق‌های مکانیزه فروش بایامکس، از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا بهره می برند و در واقع یک کامپیوتر صنعتی به همراه نمایشگر لمسی است. همچنین این دستگاه ها با بهره مندی از قطعات داخلی با طول عمر بالا و پورت‌های کافی، قابلیت اتصال انواع بارکدخوان‌ها، چاپگرهای صدور فیش، چاپگر برچسب، کشوی پول و کارت خوان بانکی را داشته و می‌توانند بدون وقفه به عنوان یک سیستم محاسباتی سریع، برای طیف وسیعی از کسب و کارها مورد استفاده قرار بگیرند. این صندوق‌ها به انتخاب کاربران می‌تواند دارای نمایشگر مشتری یا نمایشگر دوم باشد که برای نمایش اطلاعات فاکتور فروش به خریداران یا محتوای تبلیغاتی و اطلاع رسانی استفاده ‌می شود.
سرمایه­‌گذاری برای خرید یک صندوق فروشگاهی، یک تصمیم تاثیرگذار بر سود شماست. زیرا استفاده از رایانه­‌ معمولی یا یک صندوق فروشگاهی ارزان قیمت می‌تواند حتی کوچک‌ترین چیزها را نیز پیچیده کند. پس به جای اینکه به دنبال صندوق فروشگاهی ارزان قیمت باشید، با توجه به این نکات به دنبال سیستم مکانیزه­‌ای باشید که کیفیت و عمر مفید و خدمات و پشتیبانی پس از فروش خوبی داشته باشد.

صندوق های فروشگاهی شرکت ترنا سیستم با نشان تجاری بایامکس در 4 مدل مختلف K4-i3 ، K2(i3)، K2 (j19) ، K4(j19) با ویژگی های متعدد تولید و عرضه می‌شود. از ویژگی‌های این محصولات می توان به بهره وری مناسب و سرعت بالای آن اشاره کرد. یکی از مدل‌های پرفروش و پرکاربرد صندوق فروش های بایامکس صنــدوق مکانیــزه فــروش K۲-i3 است.

با مراجعه به سایت بایامکس و یا تماس با مشاوران بهترین صندوق فروشگاهی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید 02143000025
 


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets