دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

عایق صوتی رولی موج دار لینکران (شانه تخم مرغی)

آگهی‌دهنده: سازه پایدار الهیه گروه صنعتی لینکران شناسه آگهی: 113998

25 تیر 1402 07:13 تهران -- تهران
عایق صوتی رولی موج دار لینکران (شانه تخم مرغی) یکی از مدل های عایق های حرارتی - برودتی - صوتی (رولی)...

تعداد بازدید: 134

دسته بندی: لوازم ساختمانی


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09909591827 ارسال ایمیل

توضیحات

عایق صوتی رولی موج دار لینکران (شانه تخم مرغی) یکی از مدل های عایق های حرارتی - برودتی - صوتی (رولی) گروه صنعتی لینکران بوده که با انواع ضخامت عایق 25-13 میلی متر تولید و عرضه می گردد.

بطور کلی از عایق های رولی لینکران جهت عایق کاری انواع سطوح مانند کانال ها، مخازن و منابع، دیواره هاى دستگاه هاى تاسیساتى، لوله هاى با سایز بالا، دیواره هاى داخلى و خارجى انواع ساختمان ها و… استفاده می شود. همچنین استفاده از عایق هاى حرارتى و لوله هاى با سایز بالا، در دیواره هاى داخلى و خارجى انواع ساختمان ها و… نیز مناسب می باشد.
عایق های حرارتی - برودتی (رولی) لینکران در 4 مدل ساده، پشت چسبدار، با روکش پروتکت بلک یا آلومینیومى تولید و عرضه شده و جهت اتصال و نصب این نوع عایق ها می توان از چسب عایق الاستومریک لینکران استفاده نمود.

از عایق های صوتی برند لینکران جهت کنترل و جذب امواج صوتی استفاده شده و همچنین دارای دو شکل ساده و موجدار (شانه تخم مرغی) نیز می باشند.

عایق الاستومریک یکی از انواع عایق حرارتی، برودتی و صوتی است، که دارای ساختاری سلول بسته بوده و انتخاب بسیار مناسبی بمنظور عایق کاری لوله های سرمایشی و گرمایشی، کانال ها و سیستم های تهویه مطبوع، دستگاه های تأسیساتی، مخازن و ... محسوب می گردد.
استفاده از این عایـق ها دارای مزایای بسیاری نظیر، بهیـنه سازی مصرف انرژی بدلیل داشتن ضریب انتقال حرارتی بسیار مناسب، جلوگیری کردن از زنگ زدگی لوله، سهولت در نصب آن ها و انعطاف پذیری، داشتن قابلیت چسبندگی و رنگ پذیری مناسب، جلوگیری از کندانس و ... را است.
بطور کلی دستگاه های عایق های حرارتی - برودتی - صوتی لینکران بر پایه (NBR (Nitrile Butadiene Rubber  و یا (EPDM (Ethylene Propylene Diene Monomer و یا (PVC (Polyvinyl Chloride ساخته شده و در سه مدل بصورت، لوله ای، رولی و آکوستیک تولید و عرضه می شود.
لازم به ذکر است که، این نوع عایق ها برتری بسیار زیادی نسبت به دیگر نوع های عایق های حرارتی و برودتی نطیر، پشم سنگ، پشم شیشه، پلی یورتان و ... دارند. 

مشخصات فنی عایق صوتی رولی موج دار لینکران

  • از نوع رولی
  • عایق صوتی موج دار (IRW)
  • دارای عملکرد جذب صدای بالا
  • دارای ضخامت های 25-13 میلی متر
  • قابل استفاده در بسیاری از ساختمان ها و تجهیزات (بدون نیاز به به کنترل صوت)
  • (قابل ذکر است که عملکرد کاهش سطح صوت در عایق صوتی با توجه به فرکانس منبع صوت متفاوت می باشد.)

تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets