دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

ارزیابی و تشخیص در کلینیک توانبخشی صدای اتیسم

آگهی‌دهنده: کیانا تقی خان شناسه آگهی: 112434

16 آذر 1401 15:38 تهران -- تهران
اختلال طیف اتیسم یک اختلال عصبی – رشدی است که معمولاً با مجموعه‌ای از علائم، از جمله رفتارهای تکراری...

تعداد بازدید: 237

دسته بندی: خدمات آموزشی


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09362104133 ارسال ایمیل

توضیحات

اختلال طیف اتیسم یک اختلال عصبی – رشدی است که معمولاً با مجموعه‌ای از علائم، از جمله رفتارهای تکراری، علایق محدود و مهارت‌های ارتباط اجتماعی ضعیف مشخص می‌شود. طبق آمارها شیوع اختلال اتیسم رو به افزایش است. یکی از دلایل آن نیز تا حدی به دلیل افزایش آگاهی عمومی و تغییرات در معیارهای تشخیصی اتیسم است. در حال حاضر نیاز مبرمی برای بهبود قابلیت اطمینان از تشخیص اتیسم وجود دارد. استراتژی‌های درمانی برای اتیسم در این مرحله، هیچ درمان قطعی برای اتیسم را نیافته‌اند اما تعداد فزایندهای از مطالعات نشان می‌دهد که اثربخشی مداخله زودهنگام برای کودکان با اختلال اتیسم بیشتر است. بنابراین، تشخیص زودهنگام کودکان در معرض خطر اتیسم و مداخله‌ی زودهنگام درحال حاضر به عنوان یک استراتژی اصلی درمانی برای اتیسم در نظر گرفته می‌شود، پس ایجاد یک ابزار غربالگری برای تشخیص زودهنگام از اهمیت بالینی مهمی برخوردار است. 
یکی از نگرانی های همیشگی والدین دارای کودک اتیسم وجود مراکز تخصصی و دارای استانداردهای لازم است.
کلینیک توانبخشی روزانه‌ی صدای اتیسم از مجهزترین کلینیک‌های تخصصی اتیسم در تهران است و همواره تلاش میکند کیفیت خدمات خود را در بالاترین سطح ارائه دهد.
این مرکز مجهز به امکانات مطابق با استانداردهای بین‌المللی از قبیل امکانات حرکتی، کلاسهای مجهز و ایمن، فضای امن و شاد است و دارای کادر مجرب و متخصص است. تمامی مربیان این مرکز قبل از شروع به کار دوره‌های تخصصی تربیت مربی را گذرانده اند و به صورت دائم عملکرد آنان مورد ارزیابی قرار میگیرد. 
شما عزیزان میتوانید فرزندان خود را برای یادگیری مهارتهای مختلف با اطمینان خاطر به ما بسپارید. در این مرکز انواع خدمات توانبخشی اعم از کلاسهای رفتاری_ شناختی، کلاسهای حرکتی، کاردرمانی و گفتار درمانی با مطلوب ترین کیفیت ارائه میشود.برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با ما در ارتباط باشید. 

http://www.doosteautism.org
http://www.autismvoice.ir
09362104133
02188616931


کلمات کلیدی:

تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets