دوره بازرسی جوش طراحی سایت

240,000 تومان

طراحی بنر تبلیغاتی

آگهی‌دهنده: رضا فراهانی شناسه آگهی: 111726

29 شهریور 1401 09:49 البرز -- کرج
طراحی بنر تبلیغاتیاینجا جایی است که باید تصمیم بگیرید میخواهید در تبلیغات موفق یا شکست بخورید. اگر ق...

تعداد بازدید: 246

دسته بندی: خدمات تبلیغاتی

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09393625533 ارسال ایمیل

توضیحات

طراحی بنر تبلیغاتی

اینجا جایی است که باید تصمیم بگیرید میخواهید در تبلیغات موفق یا شکست بخورید. اگر قصد دارید به بهترین شکل تبلیغات اینترنتی شما دیده شود، اکنون میتوانید وارد بخش سفارش طراحی بنر پارسی طرح ایرانیان شوید و بهترین طراحی بنر های تبلیغاتی را آنجا سفارش دهید.

پارسی طرح ایرانیان به عنوان یک برند شناخته شده در اینترنت در 7 سال گذشته فعالیت خود را آغاز نموده و تاکنون طرح های تبلیغاتی ایجاد شده توسط این برند جزو برترین بنرهای تبلیغاتی در سطح اینترنت شناخته می شود.

 

 

تبلیغات بنری چیست؟  ( نمایش دسکتاپ و موبایل )


به زبان ساده، تبلیغات بنری نوعی تبلیغات دیجیتال از طریق تبلیغات خلاقانه است که به عنوان بنر شناخته می شود. بنرها تبلیغات مستطیلی خلاقانه‌ای هستند که در امتداد بالا، کنار یا پایین یک وب‌سایت نشان داده می‌شوند، به این امید که ترافیک را به سایت اختصاصی تبلیغ‌کننده هدایت کند، آگاهی ایجاد کند و توجه کلی به برند را ایجاد کند. این نوع تبلیغات آنلاین به سبک بنر تصویری نوعی تبلیغات نمایشی است.

تبلیغات بنری چگونه کار می کنند؟


تبلیغات بنری می توانند تبلیغات ایستا یا پویا باشند که به صورت استراتژیک در یک وب سایت قرار می گیرند تا توجه مصرف کنندگان را به خود جلب کنند. از طریق تبلیغات بنری، برندها می توانند برند خود را تبلیغ کنند و همچنین بینندگان را به بازدید از وب سایت برند تشویق کنند. مانند سایر اشکال تبلیغات آنلاین، برندها به دلایل زیادی از تبلیغات بنری استفاده می کنند. خواه هدف یک برند ایجاد آگاهی از برند، ایجاد کلیک های بیشتر و/یا هدایت ترافیک به وب سایت برند باشد، تبلیغات بنری می تواند در تحقق اهداف تجاری یک برند موثر باشد.

 

آیا تبلیغات بنری موثر هستند؟

تبلیغات بنری روشی تاثیرگذار برای افزایش ترافیک مشتری، فروش محصول و/یا جلب توجه مشتری است. برای تعیین اینکه آیا تبلیغات بنری موثر است یا خیر، مهم است که به CTR یا نرخ کلیک یک آگهی نگاه کنید. معیار نرخ کلیک به عنوان تعداد کلیک هایی که یک تبلیغ دریافت می کند تقسیم بر تعداد دفعاتی که تبلیغ نشان داده شده است یا تعداد نمایش هایی که تبلیغ دریافت کرده است تعریف می شود. بنابراین، هر چه CTR یک آگهی تبلیغاتی بالاتر باشد، آن تبلیغ ممکن است موثرتر باشد. برندها می‌توانند به عملکرد کمپین گذشته یا سایر بینش‌های خود برای بهبود نرخ کلیک نگاه کنند.


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets