دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

تولید هواساز

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 109801

19 مرداد 1400 15:47 اردبیل -- اردبيل
هواساز های شرکت بوران با کاربری های مسکونی ، تجاری ، صنعتی و بهداشتی طراحی شده‌اند و با گستره ظرفی...

تعداد بازدید: 279

دسته بندی: وسایل سرمایشی

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09213640449 ارسال ایمیل

توضیحات

هواساز های شرکت بوران با کاربری های مسکونی ، تجاری ، صنعتی و بهداشتی طراحی شده‌اند و با گستره ظرفیت هوادهی از ( 2000 cfm ) تا ( 50000 cfm ) است( با قابلیت طراحی و ساخت دستگاه با ظرفیت بیشتر مطابق درخواست مشتری)

تمام قطعات دستگاه از بهترین مواد اولیه با بالاترین استاندارد تولید و مونتاژ می‌گردد.

استراکچر دستگاه از جنس آلومینیوم و کرنر ها و دستگیره ها از جنس اولترامید است . همچنین جهت افزایش عمر دستگاه ها تمام قطعاتی که قابلیت ساخت با آلومینیوم و اولترامید دارند از این اجناس تهیه و ساخته می‌شوند .
ورق های مورد استفاده در بدنه دستگاه جهت جلوگیری از خوردگی به روش الکترو استاتیک کوره ای روکش می‌شود. فن های هواسازها جهت کارکرد آرام و عمر طولانی به طور استاتیکی و دینامیکی بالانس می‌شوند. فن ها با توجه به مدل هواساز و میزان هوادهی توانایی تولید فشار استاتیک تا in.w.c 7.5 را دارند.
هواساز ها دارای انواع کویل آب سرد و آب گرم ـ کویل بخار و سرمایش مستقیم DX هستند که به طور معمول از لوله های مسی و فین آلومینیوم ساخته می‌شوند و در صورت درخواست مشتری قابلیت استفاده از کویل های رو کش دار یا مسی را نیز دارند.

فیلتر های استفاده شده در هواساز های شرکت بوران طبق سفارش مشتری در انواع آلومینیومی قابل شستو شو و کیسه ای ، هپا ، کربن اکتیو و … است .

در هواسازهای با کاربری بهداشتی (هایژنیک) هواساز به صورت دو جداره می‌باشد که جدار داخل آن استیل و قابل شستو شو است و نیز پروفیل ها و لوله و اتصالات مخصوص دستگاه دو جداره هایژنیک است.

برای آب و هوای خشک و معتدل هواساز با سرمایش تبخیری از نوع زنت یا ایرواشر نیز تولید می‌گردد.

0253168
02177600881
02177600293

sarmasazanco.ir


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets