دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

عطر جیبی بیک

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 107705

20 اردیبهشت 1400 23:37 تهران -- تهران
اکثر عطرها از لوکس ترین آنها تا ارزان قیمت ترین آنها ماندگاری نسبتا کوتاهی دارند و حداقل روزی چندبار...

تعداد بازدید: 179

دسته بندی: گوناگون

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09029557124 ارسال ایمیل

توضیحات


اکثر عطرها از لوکس ترین آنها تا ارزان قیمت ترین آنها ماندگاری نسبتا کوتاهی دارند و حداقل روزی چندبار باید تجدید شوند، بدیهی است که این امر مستلزم بودن عطر در کیف، میز یا جیب شما است. بسیاری از افراد بنا به دلایلی مانند قیمت بالای عطر مورد استفاده خود و یا وزن زیاد آن، از همراه داشتن عطر در جیب یا کیفشان خودداری می کنند.

تولید ادکلن جیبی و عطر جیبی در نوع زنانه و مردانه به همین دلایل است. مصرف کنندگان عطر به واسطه تردد روزانه شان در سطح شهر و محل کار نیاز به عطری مشابه با عطر مورد علاقه خود دارند که به لحاظ فیزیکی سبک بوده و قیمت نسبتا اقتصادی داشته باشد. عطر جیبی بیک بهترین و پر طرفدار ترین نوع عطر جیبی می باشد.

 

عطر چیست؟

به طورکلی اگر بخواهیم از عطر توضیحی داشته باشیم باید به این صورت عنوان کنیم که این ماده ی خوشبو از نظر شکل اولیه به صورت ماده و یا اینکه عصاره ی خالصی است، از روغن های معطر که در اثر ترکیب با ۱) الکل و یا اتانول ۲) مقدار بسیار کمی آب با هم مخلوط شده و یک عطر خوشبو و خاصی را تشکیل می دهند و این عصاره ی معطر را در شیشه های مخصوص قرار می دهند.

بهتر است، بدانید که میزان الکل موجود در عطر به عنوان یکی از مهم ترین عوامل در تعیین کیفیت و مرغوبیت عطر و همچنین قیمت تعیین شده ی عطر به حساب می آید، بنابراین غلظت اسانس و همچنین ماندگاری آن در کیفیت دار بودن عطر نیز موثر است،

علاوه بر این ترکیبات معطر به کار برده شده به منظور تولید و فرآوری انواع مختلف عطر و همچنین انواع ادکلن های متفاوت بوده است. هرچه میزان غلظت و همچنین درصد ترکیبات عطر بیشتر باشد، این امر سبب می شود که ماندگاری عطری که استفاده می کنیم، تاثیرگذارتر باشد.


https://www.iranperfumes.com/product/1


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets