info [at] newagahi.ir

درج آگهی در نیو آگهی کاملا رایگان بوده و آگهی های ویژه دارای امکانات خاصی می باشند|با ثبت آگهی ویژه آگهی شما بیشتر نمایش داده خواهد شد ودر موتورهای جستجو نیز در نتیجه های بالاتری قرار خواهد گرفت

درج آگهی رایگان|ثبت آگهی| در نیازمندی نیو آگهی

درج آگهی رایگان در نیازمندی نیو آگهی به صورت ویژه و تخصصی

حسابرسی داخلی

دوره بازرسی جوش طراحی سایت

حسابرسی داخلی

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • مشاغل خدمات مالی
  • 34 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
  • تهران

حسابرسی  داخلی

اکثر تصمیمات مدیران موسسات مختلف،از تصمیمات جزئی گرفته تا تصمیمات مهم مبتنی بر اطلاعات حاصل از ستاده های سیستم حسابداری است . کنترل در یک سیستم حسابداری مناسب و مطلوب ، وسیله ای است که موجب اطمینان خاطر مدیران از دقت و صحت اطلاعات مندرج در صورتها و گزارش های مالی می شود .

اهمیت اعمال کنترل در سیستم های موجود موسسه

درموسسات کوچک ، مسئولین به تنهایی قادر به کنترل و حصول اطمینان ازدقت اطلاعات و صحت عملیات اند .اما در موسسات بزرگ اعمال کنترل نیازمند ایجاد سیستم های خاص کنترل است

اکثر تصمیمات مدیران موسسات مختلف ، از تصمیمات جزئی گرفته تا تصمیمات مهم مبتنی بر اطلاعات حاصل از ستادهای سیستم حسابداری است . کنترل در یک سیستم حسابداری مناسب و مطلوب ، وسیله ای است که موجب اطمینان خاطر مدیران از دقت و صحت اطلاعات مندرج در صورتها و گزارش های مالی می شود و امکان اشتباه ، سوء استفاده و اختلاس و تقلب را به حداقل می رساند

شرکت آراد حساب اهمیت اعمال کنترل در سیستم های موجود موسسه

درموسسات کوچک ، مسئولین به تنهایی قادر به کنترل و حصول اطمینان ازدقت اطلاعات و صحت عملیات اند .اما در موسسات بزرگ اعمال کنترل نیازمند ایجاد سیستم های خاص کنترل است

اکثر تصمیمات مدیران موسسات مختلف ، از تصمیمات جزئی گرفته تا تصمیمات مهم مبتنی بر اطلاعات حاصل از ستادهای سیستم حسابداری است . کنترل در یک سیستم حسابداری مناسب و مطلوب ، وسیله ای است که موجب اطمینان خاطر مدیران از دقت و صحت اطلاعات مندرج در صورتها و گزارش های مالی می شود و امکان اشتباه ، سوء استفاده و اختلاس و تقلب را به حداقل می رساند .

یک از روشهای خاص اعمال کنترل داخلی روش حسابرسی داخلی می باشد .

اکثر تصمیمات مدیران موسسات مختلف ، از تصمیمات جزئی گرفته تا تصمیمات مهم ، مبتنی بر اطلاعات حاصل از ستاده های سیستم حسابداری است . کنترل در یک سیستم حسابداری مناسب و مطلوب ، وسیله ای است که موجب اطمینان خاطر مدیران از دقت و صحت اطلاعات مندرج در صورتها و گزارش های مالی می شود و امکان اشتباه ، سوئ استفاده و اختلاس و تقلب را به حداقل می رساند .

بخش عمده ای از تصمیمات مهم که توسط مسئولان یک موسسه اتخاذ می شود مربوط به اصول سیاست های کلی و خط مشی های عملیاتی آن موسسه است .برای حصول اطمینان از این که سیاست های و خط مشی های مدیران به اطلاع کلیه افراد شاغل در موسسه می رسد و اجرای دقیق آن ها مرتبا کنترل و پیگیری می شود ، لازم است نظارت و دقت در برقراری کنترل در سیستم های موجود موسسه اعمال و روش های خاص کنترل به کار گرفته می شود .این امر از وظایف و مسئولیت های بسیار مهم مدیران موسسات محسوب می شود.

اقدامات و روش هایی که باید توسط مدیران برای اعمال کنترل در سیستم های موجود در موسسات انجام شود ، سیستم کنترل داخل یا کنترل داخل نام دارد.

سیستم کنترل داخلی

عده کثیری از مردم و معدودی از حسابداران بر این باورند که کنترل داخلی به معنای حفاظت از وجوه نقد یا جلوگیری از سرقت آن است .اگرچه یکی از اهداف مهم کنترل داخلی موسسات ، حفاظت دارایی ها  وجلوگیری از سوئ استفاده های احتمالی است ، ولی این فقط بخشی از اهداف کنترل داخلی است .

تصمیمات تجاری عمدتا متکی بر اطلاعات حاصل از سیستم حسابداری است .یک از اهداف اولیه و اساسی کنترل داخلی در موسسات ، ایجاد اطمینان از صحت و دقت اطلاعات حاصل از سیستم حسابداری است که مبنای تصمیم گیری استفاده کنندگاه از صورت ها و گزارش های مالی است .

گروه تلگرام نیوآگهیگروه تلگرام نیوآگهی
کانال تلگرام نیوآگهیکانال تلگرام نیوآگهی
اینماد نیوآگهیجهت مشاهده اینماد کلیک کنید
آموزش و پشتیبانیپرسش و پاسخ
انجمن نیوآگهیانجمن نیوآگهی
مجله نیوآگهیمجله نیوآگهی