دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

خرید نبات زعفرانی در شهرری

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 103906

04 آذر 1399 08:42 تهران -- تهران
خرید نبات زعفرانیفروش نبات چوبی در تهرانفروش نبات در جنوب تهرانخرید نبات های فله و بسته بندی نبات ها...

تعداد بازدید: 384

دسته بندی: سایر مشاغل

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09109231081 ارسال ایمیل

توضیحات

خرید نبات زعفرانی

فروش نبات چوبی در تهران

فروش نبات در جنوب تهران

خرید نبات های فله و بسته بندی 

نبات های سلفون شده زغفرانی و کریستالی

چرا نبات نبات دارای طبعی گرم است و استفاده از آن در درمان افراد سرد مزاج بسیار مفید است.

درمان تنگی نفس، تپش قلب و کرم های کدو یا کرمک در انتهای روده بزرگ نبات داغ در تسکین درد پشت کمر، ناحیه شکم و پا درد بسیار موثر است.


درمان بلغم قوس، فلج شدن قسمتی از بدن، پیسی، لقوه و رعشه است مصرف مرتب نبات، چای نبات، آب جوش نبات و نبات داغ جهت رفع بلغم پیشنهاد می شود. درمان تکرر ادرار یا مثانه ی ضعيف شده مقداری نبات در دهان خود قرار داده و کم کم آب نبات را فروبرید نبات خیلی سریع جذب بدن شده و در تقویت عضلات باعث افزایش سوخت و ساز چربی ها و مواد پروئینی می شود یک نبات در دهان گذاشته و به مرور مکیده شود سرفه را قطع و خشونت صوت و سینه و درد آن را بر طرف | میکند.

 ترکیب ساده چای نبات برای رفع خستگی و خواب آلودگی بسیار موثر بوده چای نبات می تواند علاج خوبی برای رفع جاری شدن آب دهان افراد در خواب و در بیداری باشد. ثبات خواص و فواید خوبی که دارد برای درمان کم حواسی و همچنین تقویت حافظه مفید و موثر است. ئیات خاصیت کاهش درد بدن و تسکین درد معده و درد ناشی از انقباض ماهیچها را دارد. اگر نبات را در ظرفی روی حرارت قرار دهید تبدیل به ماده ای قهو ای مایل به مشکی می شود که طعم | بسیار تلخی دارد و دارویی فوق العاده موثر برای درمان اسهال محسوب می شود.

طبق تحقیقاتی بر روی نبات به این نتیجه رسیده اند که این باور های زیبا و پرخاصیت، نشاط آور و بسیار مقوی است. علاوه بر این از زمان های گذشته تا به امروز نبات را برای درمان دل درد مورد استفاده قرار می دادند؟

 ثبات در رفع خستگی های مفرط فکری و جسمی ناشی از فعالیتهای جنسی زیاد بسیار موثر و مفید است . با مصرف نبات با هر ماده دیگری مانند چای، شیر، آب جوش و یا هر نوشیدنی گرم دیگری نشاط و آرامش را برای خود به ارمغان آورید. متخصصان مجموعه نبات درنیکا به شما پیشنهاد می کنند که از نبات های زعفرانی بهداشتی در زمان نوشیدن چای استفاده کنید تا

فواید شگفت انگیز زعفران را در زندگی خود و عزیزانتان احساس کنید.

http://parsdornika.com/

https://www.instagram.com/dornika_nabat/


تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets