دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

دستگاه جوجه کشی 2016 تایی

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 102055

24 شهریور 1399 23:08 البرز -- مشکين دشت و ولدآباد
دستگاه جوجه کشی 2016 تایی_(شرکت باربد گستران میلاد تک)_دومین قابیلت دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سیستم...

تعداد بازدید: 356

دسته بندی: ماشین آلات کشاورزی

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09152282723 ارسال ایمیل

توضیحات

دستگاه جوجه کشی 2016 تایی_(شرکت باربد گستران میلاد تک)

_دومین قابیلت دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سیستم ستر - هچر همزمان می باشد. این سیستم شما را قادر می سازد تا تخم های نطفه داره تازه را به مرور زمان روزانه داخل دستگاه جوجه کشی قرار دهید و تخم های نطفه دار اولیه داخل دستگاه را در زمان هچ ، به بخش هچر دستگاه وارد کنید و عملیات ستر - هچر را در آن واحد ، یکجا انجام دهید.

سومین قابلیت دستگاه جوجه کشی 2016 تایی ، استفاده از سنسور با کیفیت SHT Sensirion ساخت سوئیس است. این سنسور از دقت اندازه گیری دمای بالایی برخوردار است و نیازی به کالیبره ندارد. سنسور SHT یکبار در کارخانه سازنده حسگر ( واقع در سوئیس ) کالیبره میشود و در دفعات استفاده از دستگاه جوجه کشی نیازی به کالیبره مجدد ندارد.

- دستگاه جوجه کشی 2016 تایی پیشرفته ترین و صنعتی ترین ماشین جوجه کشی سری سوپر مینیاتور بوده و در یک جمله میتوان گفت این دستگاه جوجه کشی بهترین ماشین جوجه کشی صنعتی در ایران می باشد. دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سوپر مینیاتور برای جوجه گیری از تمامی پرندگان مناسب بوده و میتوان گفت پرنده ای نیست که به کمک این دستگاه جوجه کشی نتوان از آن جوجه کشی کرد! سیستم تولید و تامین رطوبت این دستگاه جوجه کشی به کمک دستگاه التراسونیک بصورت تمام اتوماتیک صورت میپذیرد. برد جوجه کشی استفاده شده در ساخت ماشین جوجه کشی 2016 تایی سوپر مینیاتور مانند سایر ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور از نوع JDR900 می باشد. این برد جوجه کشی کامل ترین و بی نقص ترین برد برای جوجه کشی از پرندگان بوده و در میان بردهای جوجه کشی ایرانی ( و حتی خارجی ) بی رقیب است. این ماشین جوجه کشی یکی از معدود دستگاه هایی میباشد که قادر است تمامی عملیات جوجه کشی نظیر اکسیژن گیری ، گردش راکها ، تنظیم رطوبت و دما و… را کاملاً اتوماتیک انجام دهد.

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سوپر مینیاتور:

  • گارانتی : یکسال
  • نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
  • ابعاد : طول ۸۱ سانتی متر ، عرض ۶۹ سانتی متر ارتفاع ۸۱ سانتی متر
  • کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
  • بدنه پی وی سی

 

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سوپر مینیاتور:

  • مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۲۰۱۶ عدد
  • بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ریز تخم : ۳۰۷۲ عدد
  • غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۱۲۰۰ عدد

دستگاه توانایی جوجه کشی از تخم تمامی پرندگان برخوردار می باشد.

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

 


کلمات کلیدی:

تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets