دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

دستگاه جوجه کشی 504 تایی

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 102054

24 شهریور 1399 23:06 همدان -- همدان
دستگاه جوجه کشی 504 تایی_( شرکت باربد گستران میلاد تک)...

تعداد بازدید: 482

دسته بندی: ماشین آلات کشاورزی

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09152282723 ارسال ایمیل

توضیحات

دستگاه جوجه کشی 504 تایی_( شرکت باربد گستران میلاد تک)

_بدنه پی وی سی این دستگاه جوجه کشی با توجه به قابلیت شست و شوی آسان یکی از نکات مهم این ماشین جوجه گیری می باشد. همچنین با توجه به نوع ساختار این نوع بدنه امکان اتلاف انرژی در دستگاه وجود ندارد و این موضوع باعث افزایش راندمان جوجه دهی میگردد. سنسور SHT Sensirion نیز به دلیل دیجیتالی بودن و دقت بالای آن در تشخیص دما و رطوبت سیستم داخل ماشین جوجه کشی ، باعث افزایش کارایی دستگاه میگردد. این سنسور ساخت کشور سوئیس بوده و در دفعات استفاده از دستگاه نیازی به کالیبره ندارد. شانه های جوجه کشی نیز با توجه به ساختار آنها میتوان تخم های نطفه دار هر نوع پرنده را در داخل آنها جای داد و بدون نیاز به شانه های اضافه ، فقط بایک شانه اقدام به جوجه کشی نمود.

_ دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور دارای ابعادی بزرگتر از سایر ماشین های جوجه کشی تاکنون معرفی شده می باشد. این دستگاه جوجه کشی به گونه ای طراحی شده است که پاسخگوی تمامی استفاده های خانگی و صنعتی باشد. یکی از خصوصیات بارز دستگاه جوجه کشی 504 تایی راندمان جوجه دهی بالای آن می باشد. این دستگاه جوجه کشی طبق بررسی های بعمل آمده قادر به جوجه کردن 99 تخم از 100 تخم قرار گرفته در داخل آن می باشد که این میزان به نوبه خود یک رکورد محسوب میگردد. دستگاه جوجه کشی 504 تایی با توجه به ظرفیت مرغی آن نامگذاری شده است ، بدینصورت که شما میتوانید از 504 عدد تخم مرغ ، 1152 عدد تخم بلدرچین ، 768 عدد تخم کبک ، 300 عدد تخم بوقلمون و غاز و ... جوجه کشی کنید. این دستگاه جوجه کشی به قابلیت های مهمی که دستگاه های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور به آن مجهز هستند ، مجهز می باشد. قابلیت هایی مانند بدنه پی وی سی قابل شستشو ، سنسور دقیق SHT ساخت سوئیس ، شانه های همه کاره جوجه کشی سری ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور را نسبت به نمونه های مشابه بی رقیب ساخته است.

                                                                                               

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور:

  • گارانتی : یکسال
  • نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
  • ابعاد : طول ۹۹ سانتی متر ، عرض ۸۶ سانتی متر ارتفاع ۸۱ سانتی متر
  • کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
  • بدنه پی وی سی

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور:

  • مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۵۰۴ عدد
  • بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ریز تخم : ۱۱۵۲ عدد
  • غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۳۰۰ عدد

دستگاه توانایی جوجه کشی از هر نوع تخم نطفه دار پرندگان مختلف برخوردار می باشد.

 شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

 

 


کلمات کلیدی:

تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets