دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

دستگاه جوجه کشی 40 تایی

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 102051

24 شهریور 1399 22:59 گیلان -- فومن
دستگاه جوجه کشی 40 تایی (شرکت باربد گستران میلاد تک)·         یکی از خصوصیات بارز این دستگاه جوجه کش...

تعداد بازدید: 364

دسته بندی: ماشین آلات کشاورزی

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09152282723 ارسال ایمیل

توضیحات

دستگاه جوجه کشی 40 تایی (شرکت باربد گستران میلاد تک)

·         یکی از خصوصیات بارز این دستگاه جوجه کشی سیستم چرخش نوین آن است. چرخش تخم ها داخل این ماشین جوجه کشی بصورت غلتکی انجام می پذیرد.

·         سیستم چرخش 360 درجه غلطکی بر اساس تحقیقات فراوان در رابطه با رابطه چرخ و راندمان دستگاه به آن اضافه شده است. یر اساس تحقیقات انجام شده ثابت شده است که به دلیل چرخش 360 درجه ، حدود 10 الی 15 درصد امکان افزایش راندمان جوجه کشی وجود دارد.                                                                                                                          بدنه ایزی باتور 3 جوجه کشی از ABS تشکیل شده است. بدنه ABS نسبت به سایر عناصر از دوام بالاتری برخوردار بوده و زیبایی منحصربفردی برای دستگاه به ارمغان می آورد. در حال حاظر بسیاری از تولیدکنندگان ماشین جوجه کشی خارجی ( مانند آرکام کره ، هواباتور آمریکا یا ویکتوریای ایتالیا ) از عنصر ABS در ساخت بدنه ماشین های جوجه کشی خود استفاده میکنند. شما میتوانید پس از هر دوره جوجه کشی اقدام به شستشو و نظافت بخش داخلی این ماشین جوجه کشی نمایید.

·          

·         لازم به ذکر است که این سیستم چرخش ( 360 درجه غلطکی ) فقط بر روی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 و 4 موجود میباشد.

·         این ماشین جوجه کشی از نسل سوم سنسور سوئیسی SHT بهره مند است. سنسور SHT دقیقترین حسگر کنترل دما است و در دفعات استفاده از دستگاه نیازی به کالیبره مجدد ندارد. نکته قابل توجه این ماشین جوجه کشی این است که با توجه به بروزرسانی حسگرهای کارخانه SHT به نسخه های جدیدتر ، این دستگاه جوجه کشی از آخرین تکنولوژی این کارخانه سوئیسی بهره مند است.

  •  دستگاه جوجه کشی 40 تایی ایزی باتور 3 جدیدترین است. این محصول در سال 2018 میلادی همزمان در کنار ماشین جوجه کشی 80 تایی ایزی باتور 4 معرفی شد. ایزی باتور سه تکامل یافته ترین ماشین جوجه کشی نسل های گذشته خود می باشد و امکانات جدیدی را به همراه خود دارد. با توجه به ظرفیت این دستگاه جوجه کشی ، میتوان عنوان کرد که ایزی باتور 3 برای استفاده در منزل مناسب بوده و از سری ماشین های جوجه کشی خانگی طبقه بندی میشود.

 

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 :

  • گارانتی : یکسال
  • نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
  • ابعاد : طول ۵۰ سانتی متر ، عرض ۵۰ سانتی متر ارتفاع ۳۰ سانتی متر
  • کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
  • تامین رطوبت بوسیله پمپ آب اتوماتیک

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 :

  • مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۴۰ عدد
  • بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ریز تخم : ۱۰۵ عدد
  • غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۲۸ عدد

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

 


کلمات کلیدی:

تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets