دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغی

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 102048

24 شهریور 1399 22:55 البرز -- اشتهارد
دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغی(باربدگستران میلاد تک) ·         یک ماشین جوجه کشی شترمرغی باید از قا...

تعداد بازدید: 380

دسته بندی: ماشین آلات کشاورزی

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09152282723 ارسال ایمیل

توضیحات

دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغی(باربدگستران میلاد تک)

 

·         یک ماشین جوجه کشی شترمرغی باید از قابلیت رطوبت گیری در دوران ستر و سیستم رطوبت دهی در دوران هچر برخوردار باشد. همچنین دستگاه جوجه کشی شترمرغی برای جوجه گیری از تخم نطفه دار شترمرغ نیازمند اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن مورد نیاز تخم شترمرغ می باشد. این در حالیست که ماشین جوجه کشی سایر پرندگان نیازمند سیستم رطوبت دهی هم در دوران ستر ، و هم در دوران هچر می باشند و اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن روی آنها تعبیه نگردیده است.

 

·         متاسفانه بدلیل عدم اطلاع برخی از سازندگان ماشین جوجه کشی به این موضوعات مهم به مشکلات پیش روی خریداران ماشین جوجه کشی شترمرغی دامن زده است . برای مثال تولیدکنندگان دستگاه جوجه کشی برای فروش محصولات خود ، از تیترهایی مانند " قابلیت جوجه کشی از تخم نطفه دار مرغ و شترمرغ " استفاده میکنند. این دستگاه ها بدلیل عدم رعایت موارد ذکر شده قابلیت جوجه کشی از تخم شترمرغ را ندارند! توصیه میکنیم این مورد را همیشه در خاطر خود داشته باشید که به هیچ عنوان دستگاه جوجه کشی مرغی و شترمرغی وجود ندارد .

·         دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغی دومین سایز از سری ماشین های جوجه کشی شترمرغی است. با توجه به وجود تفاوت های بنیادی در کاکرد دستگاه جوجه کشی مرغی با ماشین های جوجه کشی شترمرغی ،  نسبت به ساخت دستگاه های جوجه کشی اختصاصی مخصوص شترمرغ اقدام نموده است. دستگاه جوجه کشی شترمرغی دارای تغییرات زیادی نسبت به ماشین های جوجه کشی معمولی میباشد.

 

·         دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغی به بدنه و درب از جنس پی وی سی مجهز می باشد. بدنه پی وی سی این ماشین جوجه کشی به قابلیت هایی مانند قابلیت شستشو و استحکام بالا در برابر ضربه برخوردار است. همچنین بدلیل سبک بودن پی وی سی حمل و نقل دستگاه به سادگی صورت میپذیرد. شستشوی دستگاه جوجه کشی نیز باعث جلوگیری از رشد میکروبهای مضر جوجه کشی گردیده و در نهایت باعث افزایش راندمان جوجه کشی میگردد.

 

·         دانستن این موضوع خالی از لطف نیست که دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی از دو جداره فلز و یک لایه یونولیت وسط آنها ساخته میشوند که در کوتاه مدت میکروب های مضر با ورود به یونولیت دستگاه باعث ایجاد انواع بیماری ها در حین پروسه جوجه کشی میگردند و راندمان جوجه دهی دستگاه را به شدت پایین می آورند.

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

 


کلمات کلیدی:

تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets