دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

دستگاه پرکن مرغ (باربد گستران میلاد تک)

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 102046

24 شهریور 1399 22:47 اردبیل -- بيله سوار
دستگاه پرکن مرغ (باربد گستران میلاد تک)                                                             ...

تعداد بازدید: 424

دسته بندی: ماشین آلات کشاورزی

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09152282723 ارسال ایمیل

توضیحات

دستگاه پرکن مرغ (باربد گستران میلاد تک)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               مخصوص پرکنی از مرغ

دستگاه پرکن مرغ مخصوص پرکنی از مرغ

·         دستگاه پرکن مرغ همانطور که از نام آن پیداست وسیله ای است که برای پرکنی از پرنده ذبح شده مرغ مورد استفاده قرار میگیرد. این وسیله به راحتی هرچه تمام مرغ را پرکنی کرده و پر ها را از لاشه جدا میکند. شما میتوانید به کمک پرکن مرغ در هر دوره پرکنی اقدام به پرکنی از ۳ مرغ بالغ نمایید. مدت زمان هر دوره پرکنی مرغ به کمک دستگاه پرکن مرغ اسکندری حدود 5 دقیقه می باشد. این دستگاه پرکن دارای خروجی از جنس گالوانیزه ضد زنگ بوده و از انگشتی های درجه یک ساخته شده است. بدنه بیرونی دستگاه پرکن مرغ از جنس گالوانیزه بوده و بدنه داخلی از جنس پلی اتیلن بهداشتی می باشد. این دستگاه برای مصارف خوراکی مناسب بوده و از تمامی مفاد بخش نامه های بهداشتی پیروی میکند.

.


Top of Form

 

1- استفاده ار لاستیک های پرکن مخصوص مرغ

·         پرکن مرغ گروه صنعتی اسکندری مجهز به انگشتی های مخصوص پرکنی از لاشه این پرنده می باشد.

·         با توجه به نبود اطلاعات فنی در بسیاری تولیدکنندگان پرکن مرغ ، انگشتی های پرکن اغلب این تولیدکنندگان برای پرکنی از مرغ طراحی نشده است. لطفاً به این مورد توجه کنید که در صورت عدم استفاده از انگشتی های مخصوص پرکنی از مرغ باعث افت کیفیت پرکنی ، له شدگی و شکستگی استخوان پرنده میشود.

2- موتور مخصوص پرکنی از مرغ

·         موتور این دستگاه پرکن مختص پرکنی از پرنده مرغ ساخته شده است. متخصصین گروه صنعتی اسکندری با در نظر گرفتن قانون گریز از مرکز ، دور موتور و قدرت ، موتور را بصورتی تنظیم نموده اند که مرغ را عاری از هر گونه کرک و پر و بدون کوچکترین آسیب تحویل استفاده کننده از دستگاه نماید.

3- حمل و نقل آسان

·         این پرکن دارای چرخ های گردان برای به حمل و نقل آسان دستگاه می باشد و شما میتوانید آن را به راحتی هر چه تمام از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید.

4- جنس بدنه داخلی و بدنه بیرونی

·         بدنه این دستگاه پرکن از گالوانیزه روسی با پوشش رنگ کوره ای ساخته شده است. بدنه داخلی نیز به دلیل رعایت مفاد بخش نامه های بهداشتی از پلیمر ساخته شده است.

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

            


کلمات کلیدی:

تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets