دوره بازرسی جوش طراحی سایت

0 تومان

دستگاه پرکن بوقلمون (شرکت باربد گستران میلاد تک)

آگهی‌دهنده: شناسه آگهی: 102045

24 شهریور 1399 22:44 تهران -- شهريار
دستگاه پرکن بوقلمون (شرکت باربد گستران میلاد تک)                                                    ...

تعداد بازدید: 459

دسته بندی: ماشین آلات کشاورزی

وب سایت: مشاهده وب سایت


اطلاعات تماس

برای مشاهده شماره تماس کلیک کنید 09152282723 ارسال ایمیل

توضیحات

دستگاه پرکن بوقلمون (شرکت باربد گستران میلاد تک)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 مخصوص پرکنی از بوقلمون

·         دستگاه پرکن بوقلمون که توزیع کننده این محصول باربدگستران میلاد تک بوده که به آن اشاره شد توانایی پرکنی از لاشه پرندگان درشت جثه را داشته و طبعاٌ تمامی قطعات و لوازم استفاده شده در ساخت آن نیز با توجه به وزن و اندازه لاشه پرنده انتخاب شده اند. مکانیزم کارکرد پرکن بوقلمون ساخت گروه صنعتی اسکندری بصورت تمام اتوماتیک بوده و لاشه پرنده را بصورت کامل از کرک و پر مبرا میسازد. برای خروج پرهای پرکنی شده در انتهای دستگاه خروجی ویژه ای تعبیه شده است که توسط این خروجی کرک و پرها از دستگاه خارج میشوند.

 

·         دستگاه پرکن بوقلمون دارای طراحی متفاوتی نسبت به پرکن مرغ می باشد. توجه فرمایید که دستگاه های پرکن ارزان قیمت موجود در بازار ایران با توجه به عدم تنوع آنها تنها توانایی پرکنی از پرندگان کوچک جثه را داشته و امکان پرکنی از پرندگان درشت جثه توسط آنها مقدور نیست.

 

پرکن غاز و پرکن اردک

·         این دو محصول ساختاری متفاوت تر از پرکن بوقلمون داشته و هر کدام برای پرکنی از پرنده ای خاص بهینه شده اند. دستگاه پرکن غاز و دستگاه پرکن اردک نیز بصورتی طراحی شده تا بتواند در کمترین زمان لاشه ای بدون کرک و پر را به شما تحویل دهد.

·         لاستیک های این دستگاه پرکن با توجه به نوع پرنده مخصوص پرندگان درشت جثه انتخاب شده است تا لاشه های طیور را بصورت کامل و بدون هیچگونه پر تحویل اپراتور دستگاه نماید.

·         برای استفاده از پرکن بوقلمون ، تنها کافیست لاشه پرنده را برای چند دقیقه در آب ولرم غوطه ور نموده و سپس پس از روشن کردن دستگاه آنها را داخل دستگاه پرکن وارد نمایید. پرکن بوقلمون از توانایی پرکنی لاشه در حدود ۳۰ ثانیه برخوردار بوده و لاشه ای بدون مو ، کرک و پر را به شما تحویل میدهد.

 

بررسی کامل دستگاه پرکن بوقلمون :

·         سایر خصوصیات پرکن بوقلمون جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- جنس بدنه داخلی و بدنه بیرونی

·         بدنه داخلی دستگاه پرکن بوقلمون از گالوانیزه گرم با پوشش رنگ کوره تشکیل شده است. به همین دلیل بدنه این دستگاه پرکن در مقابل ضربه و زنگ زدگی بسیار مقاوم می باشد. همچنین بدنه داخلی دستگاه نیز از فلزهای با کیفیت و مرغوب ساخته شده است. بدنه داخلی دستگاه پرکن به دلیل رعایت مفاد بخش نامه های بهداشتی از این عنصر تشکیل شده است.

2- انگشتی های مخصوص پرکنی از بوقلمون

·         این دستگاه پرکن مجهز به انگشتی های مخصوص پرکنی از پرنده بوقلمون است. به کمک انگشتی های این پرکن میتوان پرنده را بدون داشتن هیچگونه پر از دستگاه خارج کرد. همچنین انگشتی های پرکن این دستگاه باعث عدم شکستگی استخوان لاشه طیور میشود.

شرکت صنعتی باربدگستران میلاد تک                با شماره تماس:04432253880              باسایت: barbadtak.com          ایدی تلگرام:@barbadtak

 


کلمات کلیدی:

تبلیغات

چیزی برای فروش دارید؟

همینجا به صورت رایگان آگهی کنید

افزودن آگهی شما

Presets