info [at] newagahi.ir

درج آگهی در نیو آگهی کاملا رایگان بوده و آگهی های ویژه دارای امکانات خاصی می باشند|با ثبت آگهی ویژه آگهی شما بیشتر نمایش داده خواهد شد ودر موتورهای جستجو نیز در نتیجه های بالاتری قرار خواهد گرفت

درج آگهی رایگان|ثبت آگهی| در نیازمندی نیو آگهی

درج آگهی رایگان در نیازمندی نیو آگهی به صورت ویژه و تخصصی

فیزیوتراپی در منزل تهران

دوره بازرسی جوش طراحی سایت

فیزیوتراپی در منزل تهران

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • مشاغل پزشکی
  • 31 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  • بلوار دکتر حسابی، شهرک آرین، پارک علم و فناوری

تفاوت خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران و سایر خدمات توانبخشی در منزل که از طرف سامانه همراه سلامت و در وبسایت varzesh.hamrahsalamat.ir ارائه می شود با سایر خدمات مشابه چیست؟

-هدف از انجام خدمات توانبخشی در منزل در سامانه همراه سلامت ارائه بهترین خدمات ممکن به بیماران می باشد. با درخواست فیزیوتراپی در منزل از طریق وبسایت varzesh.hamrahsalamat.ir مزایای منحصر به فرد زیر شامل بیماران محترم می گردد:

1- درخواست بیمار در اختیار تعداد زیادی از کارشناسان فیزیوتراپی در منزل تهران یا کاردرمانی در منزل تهران قرار می گیرد (بسته به درخواست بیمار) قرار داده می شود. پس از بررسی، تمام کارشناسانی که جهت انجام فیزیوتراپی در منزل یا کاردرمانی در منزل اعلام آمادگی کنند به بیمار معرفی می گردند. به همراه آن بیمار می تواند به صفحه معرفی آن کارشناسان در اینترنت دسترسی داشته باشد اطلاعات بیشتری در مورد وی کسب کند.

2- تمام بیماران در زمان دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل در نظرسنجی در مورد کیفیت کار شرکت می کنند. نتایج این نظرسنجی در اختیار بیماران بعدی قرار می گیرد تا در انتخاب درمانگر مورد نظر اطلاعات بهتری داشته باشد.

3- با شروع جلسات فیزیوتراپی در منزل، بیمار در سامانه دیگری به نام فیزیترک ثبت نا م می گردد. این سامانه یکی از کامل ترین منابع ورزش و تمرینات درمانی در منزل تهران می باشد. کارشناسان تمرینات مربوطه را برای بیمار انتخاب می کنند و این تمرینات را همراه با آموزش ویدیویی و از طریق یک اپلیکیشن جهت بیمار ارسال می کنند. به این ترتیب بیمار علاوه بر انجام تمرینات در زمان فیزیوتراپی در منزل، می تواند تمرینات صحیح را در زمان های دیگر در اختیار داشته باشد.

4- بیمار در صورت تمایل در سامانه همراه سلام ثبت نام می گردد. سامانه همراه سلامت یک پرونده اختصاصی جهت بیمار تشکیل داده و وظیفه مراقبت آن از سلام وی را در زمینه پیشگیری از تمام بیماریهای تهدید کننده سلامت بر عهده می گیرد. جهت آشنایی بیشتر به وب سایت ورزش همراه سلامت مراجعه نمایید.

5- در صورتی که بیمار از قبل تحت نظر پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نباشد می تواند درخواست دهد که پزشک مربوطه به صورت آن وی را ویزیت کرده و طرح درمانی خاص او را مشخص کند.

6- در صورتی که درمانگر در طی جلسات فیزیوتراپی در منزل یا کاردرمانی در منزل احساس کند که فرد به ویزیت آن توسط متخصصین دیگر مانند متخصص داخلی، جراحی، تغذیه، روانشناس، زنان و ... نیاز دارد می تواند جهت انجام ویزیت آن درخواست دهد تا از طریق سیستم ویزیت آن سامانه همراه سلامت و بدون نیاز به خروج بیمار از منزل انجام شود.

فیزیوتراپی در منزل تهران, فیزیوتراپی در خانه تهران, توانبخشی در منزل تهران, توانبخشی در خانه در تهران, کاردرمانی در منزل تهران

تمام خدمات فوق انجام خدمات توانبخشی در منزل از طریق سامانه همراه سلامت را به یک تجربه متفاوت تبدیل می کند.


دکتر محمودی    09170434100


گروه تلگرام نیوآگهیگروه تلگرام نیوآگهی
کانال تلگرام نیوآگهیکانال تلگرام نیوآگهی
اینماد نیوآگهیجهت مشاهده اینماد کلیک کنید
آموزش و پشتیبانیپرسش و پاسخ
انجمن نیوآگهیانجمن نیوآگهی
مجله نیوآگهیمجله نیوآگهی