info [at] newagahi.ir 03137866950>51

درج آگهی در نیو آگهی کاملا رایگان بوده و آگهی های ویژه دارای امکانات خاصی می باشند|با ثبت آگهی ویژه آگهی شما بیشتر نمایش داده خواهد شد ودر موتورهای جستجو نیز در نتیجه های بالاتری قرار خواهد گرفت

درج آگهی رایگان|ثبت آگهی| در نیازمندی نیو آگهی

درج آگهی رایگان در نیازمندی نیو آگهی به صورت ویژه و تخصصی

طراحی ، ساخت و تجهیز مراکز علمی

دوره بازرسی جوش وسایل کوهنوردی
طراحی سایت خازن

طراحی ، ساخت و تجهیز مراکز علمی

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران
  • کالا گوناگون
  • 118 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
  • www.shayganandish.com

ساینس سنترها یا خانه های علم محیطهای آموزشی هستند که با وسایل تعاملی خود به آموزشهای علوم مختلفی از قبیل فیزیک – مکانیک – زیست شناسی و .. . میپردازند.

این آموزشها حتی المکان با تفریح همراه بوده و گروه سنی مشخصی را در بر نمیگیرد. در کشورهای پیشرفته این مراکز از حدود ۴۰ سال پیش در کنار مدارس و دانشگاهها فعال شده و خلاقیت و معلومات بازدیدکنندگان را تقویت مینمایند.

امواج مافوق صوت – کاوشکده آستان حرم عبدالعظیم

خانه علم اصفهان

ایجاد هارمونیکهای صوتی – خانه علم کیش

متاسفانه در ایران تعداد انگشت شماری از این مراکز و با امکانات کم وجود دارد. شرکت شایگان اندیش از ابتدا در ساخت اینگونه مراکز همکاری داشته و تجهیز خانه علم کیش، کاوشکده شاه عبدالعظیم و بخش فیزیک خانه ریاضیات اصفهان از جمله فعالیتهای مشخص این شرکت است.   چنگ سحرآمیز و بسیاری از دستگاههای خاص این مجموعه به ابتکار و طراحی شرکت انجام گرفته محصولی انحصاری است .

شرکت شایگان اندیش در زمینه طراحی و ساخت آزمایشگاه های دانشگاهی در رشته های الکترونیک ، مخابرات و کنترل توانسته بسیاری از دانشگاه های کشور همچون دانشگاه خواجه نصیر طوسی ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و بسیاری دیگر از شعبات دانشگاه آزاد اسلامی را در رشته های مذکور طراحی و تجهیز نماید .

در ذیل مطلب به برخی محصولات شرکت در این شاخه اشاره گردیده است .

چنگ سحرآمیز خانه علم کیش

پانل آزمایشگر حرارت

این پانل شامل قسمتهای مختلف یک کنترل کننده بصورت مجزا بوده و دارای بخش مجزای کوره حرارتی است که به  این سیستم وصل میگردد.

قسمتهای مجزای  P, I ,D  و ترکیب آنها  و همچنین کنترلر on/off  به همراه انواع جمع کننده ها و فانکشن ژنراتور جهت ایجاد سیگنالهای سینوسی و اتفاقی در این پانل وجود دارد.

هدف این آزمایشها کنترل دمای کوره الکتریکی  در دماهای مختلف و تثبیت دمای مشخص و مشاهده شکل موجهای مختلف تغییرات دما بر حسب زمان است .

پانل آزمایشگر سرومکانیزم

این پانل شامل قسمتهای مختلف یک کنترل کننده بصورت مجزا بوده و دارای بخش جانبی  سرو موتور – تاکومتر و اینکودر  است.

قسمتهای مجزای  P, I ,D  و ترکیب آنها  و همچنین کنترلر on/off  به همراه انواع جمع کننده ها و فانکشن ژنراتور جهت ایجاد سیگنالهای سینوسی و اتفاقی در این پانل وجود دارد.

هدف این آزمایشها کنترل سرعت موتور الکتریکی در دور موتورهای مختلف و تثبیت سرعت آن  و مشاهده شکل موجهای مختلف سرعت و زمان است .

کانال تلگرام نیوآگهیکانال تلگرام نیوآگهی
اینماد نیوآگهیجهت مشاهده اینماد کلیک کنید
آموزش و پشتیبانیپرسش و پاسخ
انجمن نیوآگهیانجمن نیوآگهی
مجله نیوآگهیمجله نیوآگهی
وبلاگ دهی بلاگ پارت